Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak mit éreznek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mit éreznek, ha a nő orgazmus közeli állapotban van?

Figyelt kérdés
A minap szexeltünk...Én voltam felül, ő pedig ugye feküdt. Aztán elkezdte simogatni a csiklóm, ami nem tehetek róla, de mindig azt váltja ki belőlem, hogy mindenem összerándul akaratlanul is. Akkor is ez történt plusz ugye az az inger, hogy bennem volt... nagyon jól esett. Aztán ugye nem mozogtam olyan tempóban, ahogy neki tetszett volna és odavetett egy "Mozogj már!!!"-t. Mintha észre se venné az egészet.
2017. okt. 4. 09:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az odavetett mondat alapján nem gavallér a párod...mit érzek? Megfeszül, kapaszkodik, magához húz erősen, néha elkezd remegni a teste, vagy a lábai...de a hangokból is pontosan tudom, hogy közeledik...
2017. okt. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nahát egy élmény lehet a pasiddal a szex. Az én párom érzi. Egyrészt fizikai jelei is vannak, másrészt gyorsuló lihegés, nyögés stb
2017. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

az első ilyen alkalom volt, hogy így viselkedett...

De akkor neki hogyhogy nem tűnt fel?

2017. okt. 4. 09:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Passz, spriccelés előtt összehúzódik a vagina, de a farkammal sosem éreztem csak az ujjaimmal szoktam, mikor azzal csinálom.
2017. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, nem lehettek még egy igazán jól összeszokott páros.


Általában a felek már kiismerik egymást és tudják már igazán apró jelekből is, hogy a partner mikor van közel a csúcshoz.


Nálatok ez még nincs meg, szerintem. Valószínű, hogy ő nem ismerte fel, hogy te már közel jársz és lehet, hogy ő is közel járt már és mivel lassítottál a tempón valószínű, hogy ezért "mordult rád", mivel pont a csúcs közelében változtattál.


Sok gyakorlás és ismerjétek meg egymást, utána nem lesz ilyen gondotok.

2017. okt. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
tavaly december óta van köztünk szex is, rendszeres, gyakori szex pedig július vége óta. ez rövid időnek számít?
2017. okt. 4. 09:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én páromról már arckifejezésből tudom, mikor közeledik, de amúgy a farkammal érzem, hogy hirtelen sokkal melegebb lesz a hüvelye, szinte süt már előtte másodpercekkel, meg érzem, hogy össze is húzódik, néha annyira, hogy már szorít és már beljebb se tudom nyomni, max kihúzni, de mindketten szeretjük, ha benne maradok, míg orgazmusa van.
2017. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Fel szoktam rá ébredni.
2017. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, ez tetszett 😁
2017. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
aha...nektek lehet vicces, de nekem sajnos nem az.
2017. okt. 4. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!