Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet az, hogy tág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy tág vagyok, de mégis pár perc alatt elment bennem eddig mindenki?

Figyelt kérdés
Az 5 perc a maximum, de általában fél percnél tovább senki nem bírja. Ha valaki tág - mint én -, akkor kevesebn az inger a partnernek, es akkor továbn kellene, hogy bírja, nem? Vagy azért lehet ez, mert aktív vagyok, és ez kompenzál? Vagy ennyit számítana, hogy az átlagnál jóval vonzóbb testtel áldott meg a genetika?
2017. okt. 4. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Honnan veszed azt, hogy tág vagy?


Hogy a pasi gyorstüzelő, az sem igazán a te érdemed.


Arról szó sem esett, hogy te élvezed-e a szexet.


Amit eddig leírtál, az csak egy szimpla dugás, mindkét félnek, de még nem is a jobbik fajtából.


Van mit fejlődni.


:/

2017. okt. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1-es:

En élvezem és szeretem a szexet, ahogy írtam, aktív vagyok. Onnan tudom, hogy tág vagyok, hogy még az életemben nem szorult rá senkire a hüvelyem. És nem rövid kapcsolatokról van szó, ahol az első izgalomtól könnyebben elmegy a partner. Hosszú kapcsolatoknál is mindig ez volt.

Engem frusztrál, hogy tág vagyok, tudom, hogy a szűk jobb lenne. De a kérdesem arra vonatkozik, hogy amiket leírtam, kompenzálhatnak-e.

2017. okt. 4. 13:53
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Eddig amatőröket fogtál ki


Az a ferfi aki ismeri es kontrollálja a testét az egy szűk hüvelyű bombazoban sem fog elmenni 5p alatt

2017. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem szorult rá senkire? A kutyáknál van ilyen
2017. okt. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, a nemi izgalom felpörgése az orgazmusig sok tényezőtől függ...ha hirtelen nagyon felizgul egy férfi, tök mindegy, mennyire tág, vagy szűk punciba hatol bele, főleg, ha gyorstüzelő is.
2017. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

4es: gondolom nem csak a kutyáknál, hiszen itt a gyakorin is elég sok férfi írja, hogy a szűk hüvely milyen szuperül körülölel...

Most már annyi ilyet olvastam, hogy félek belemenni kapcsolatba emiatt. Tudom, hogy egy kapcsolathoz nem ez kell főleg... hanem lélek, személyiség, stb. De akkor is zavar ez a testi rész.

2017. okt. 4. 14:02
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez kb olyan probléma nekem, mint a kisebb szerszám a ferfiaknál.
2017. okt. 4. 14:04
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem meg viszonylag vastag és még soha senkibe nem szorult bele :D

Túlmisztifikálod a témát kissé. A pasijaiddal lesz a probléma, hogy az évek során nem tanulták meg kontrollálni a testüket. Nyilván első pár alkalommal még belefér egy-egy rövidebb etap, de hosszabb távon elég nagy szégyen az 5 perc, a fél perc meg katasztrofális. Szüzeket fogsz ki, vagy mit csinálsz? Nekem fogalmam sincs, mikor adtam utoljára fél óra alá egy aktust és el nem tudnám képzelni, hogy mozgok párat és ennyi volt...

2017. okt. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem szüzeket fogtam ki, nem is tapasztalatlanokat. Egyéb módokon elélvezek, de "rendesen" nem megy.
2017. okt. 4. 14:08
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

Tág vagy szűk? 5 perc vagy fél óra?

Minden relatív. A barátnőm gyönyörű szexi tüzes tamperamentumos. Van akikor alig érzem de orgazmus előtt úgy szorít mint a satu. Van amikor elég neki 5 perc, van hogy fél órát igényel. Hangulat és helyzetfüggő minden.

Ha egy férfi hosszabb kapcsolat után is nem tudja 5 percnél tovább tartani az nem a te érdemed hanem az ő hibája, de tanulható a dolog.

Te pedig hüvelygyakorlatokkal olyan feszes lehetsz amilyen akarsz.


8:

"Nekem fogalmam sincs, mikor adtam utoljára fél óra alá"

Sajnálom a barátnődet ha fél óráig reszeled közben adott esetben neki 5 perc is elég lenne. Ez nem lóverseny.

2017. okt. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!