Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet az, hogy tág...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet az, hogy tág vagyok, de mégis pár perc alatt elment bennem eddig mindenki?

Figyelt kérdés
Az 5 perc a maximum, de általában fél percnél tovább senki nem bírja. Ha valaki tág - mint én -, akkor kevesebn az inger a partnernek, es akkor továbn kellene, hogy bírja, nem? Vagy azért lehet ez, mert aktív vagyok, és ez kompenzál? Vagy ennyit számítana, hogy az átlagnál jóval vonzóbb testtel áldott meg a genetika?
2017. okt. 4. 13:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Szerencsére a párom nem sajnálja, hanem imádja velem minden percét :) Főleg, hogy nem "reszelem", hanem szeretkezünk, amelynek része a heves és a gyengéd aktus egyaránt. Téged viszont én tényleg sajnállak, ha ennyire szűkös a fantáziád.
2017. okt. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Dr.LaDePanda ***** válasza:

ha mar hosszabb kapcsolatba vagy akkor ugyebar nem vagytok idegenek... a parod vegyen maganak egy Tornado-t

Bumm-Bumm ot vagy valami kapszulat 1 sex-shop.ban es hiaba lovel el, nem fog lekonyulni,,, vagy ha neki erre nincs meg az esze, akkor neked bovitem a tudasod... elsonek verd ki neki hadd mennyen el had elvezzen el, utanna o kennyeztessen teged mire ujraeled a masodik agya a komabol... 10 max 15 perc utan mar ujra felkell hogy ebredjen es masodjara mar nem fog elmenni 5 perc alatt, legalabbis nalam mukodik hogy masodjara sokkal kesobb elvezek el


21/F

2017. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit tulreagalod ezt a szuk punci, tag punci temat. Az hogy szuk a punci, nem azt jelenti h raszorul a farokra, hogy szoritania kell neki. Ez hulyeseg. A punci kitagul izgalomra, es rugalmas. Mind a mellett, lehet h talan kicsit tagabb vagy az atlagnal, de nem annyira amennyire te gondolod. Amiket irsz, azok inkabb mas okbol tortentek.
2017. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Létezik olyan, hogy szűkebb, meg tágabb húvely. És igen, a szűkebb punci szorítása erős inger, nem könnyű visszatartani az elélvezést. Mégis, a szex minősége alig múlik ezen, hanem inkább a szenvedélyen, a játékosságon, a kreativitáson, a felszabadultságon.
2017. okt. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van olyan póz, ami a feszes punci illúzióját eredményezi. Talán ilyen pózban farkaltak. És igaz, amit a többiek írtak, ne aggódj a tágasság miatt.
2017. okt. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!