Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Jó érzés, ha előjáték...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Jó érzés, ha előjáték során a lány rátok fekszik, és lassan mozgatja, köröz a csípőjével? (értelemszerűen a farkatoknál)

Figyelt kérdés

Férfin alsónadrág, nőn bugyi.

Még nem jutottunk el a szexig, ő megérintett már, de én még nem merem őt kézzel.

De szeretném izgatni és kényeztetni.

Jó érzés nektek? Közben csók, stb.



2017. okt. 4. 14:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Jól csinálod, irigylem a párod :D

Csak ne lepődj meg ha ezután úgy gerincre vág hogy egy óráig fel se kelsz onnan.

2017. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem rossz, de inkabb fogd meg neki es kapd be. Az a jo erzes.
2017. okt. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%
....vagy próbáld bugyi meg nadrág nélkül ;) :P
2017. okt. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Dr.LaDePanda ***** válasza:
82%

Wáááááoooohhh ! :D tuti sexi latvany lennel >_< engem izgatna bar en nem birnam ki hogy ne tegyek veled valamit

de ahogy a szoveget nezem te csak nem szeretned megfogni neki... amit mondjuk nem ertek 0_o

2017. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
80%

Az épp aktuális páromat, úgy szoktam elkezdeni masszírozni, hogy rajtam csak egy bugyi van, vagy éppen az sincs.


Ő az ágyon fekszik, teljesen meztelenül, esetleg boxerben, hason. A két kezét a feje fölé hajtja kényelmesen, mintha csak egy masszázs asztalon lenne, vagy leteheti a teste mellé őket.


Én, pedig, azzal indítok, hogy gyengéden ráülök a fenekére vagy a derekára.


Rásimulok, gyengéden, adok az arcára egy puszit, és az ujjai végétől szépen lassan, mindkét kezemmel egyszerre elkezdem simogatni a vállaiig.


(Eközben még rajta fekszem, úgy cirógatom.)


Majd, nagyon lassan felegyenesedem és a mellbimbóimmal is végig cirógatom.


Ezt követően, a vállaitól kezdve alaposan végig masszírozom, a gerince mellett apró finom mozdulatokkal haladva. Mikor a derekáig érek, akkor szépen, lassan, lejjebb csúszom rajta és a mellbimbóimmal is végig szoktam cirógatni. Majd jön a csípője és a dereka is.


Finom, vagy erősebb mozdulatokkal simogatom, attól függően, hogy mi a célom.


Vágykeltés, vagy ellazítás.


Ha meztelenül van, akkor kezelésbe veszem a gátját is és a zacskót is.


Majd, amikor hátulról, teljes egészében végig simogattam, apró csókokkal a derekától a nyakáig végig csókolom a gerince mentén és a fülébe súgom, hogy forduljon meg.


Ekkor kezdem elölről, a nyakától kezdve a simogatást, masszírozást.


Ez arra is jó, hogy felfedezzétek egymást testét. Felismerd, hogy hol élvezi a simogatást, hol csikis, hol tudod felizgatni.


Majd, rátérhetsz a férfiasságára is. Apró mozdulatokkal, végig simíthatod, a zacskótól, kezdve a törzsön át a makkig. A makkot is finom mozdulatokkal, végig tudod masszírozni az ujjbegyeiddel.


A többi rád van bízva, menet közben úgy is rájössz, hogy hol lehetsz vehemensebb, hol gyengédebb. Hol esik jól pár apró csók stb.


Hajrá! Egyébként, előjátéknak is kitűnő!

2017. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Imádom, és közben gyurmázni a popsit, simogatni a combokat, hátát, tarkóját, s szenvedélyesen csókolózni. Bár a legjobb ezt már meztelen csinálni, úgy, hogy nem dugom be neki a péniszemet, hanem csak hegyezgeti, simogatja a csiklójával, végighúzva a punciján, majd amikor már kellőképpen nedves, becsusszanni neki és felnyársalni a hüvelyt. :)
2017. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%

Jó persze, de igazából ez így elég nyögve nyelős (sajnos nem szó szerint), mert egy idő után feláll és feszíti az alsót, de kielégülés meg nem lesz, mert nem nyúlsz hozzá.


Fene tudja, szerintem nyugodtan nyúlj be abba a gatyába, simogatod, megfogod és finoman fel le húzod rajt a kezed szerintem azt értékelni fogja a srác. Kielégül, ha elég sokáig csinálod aztán egy jó nyugodt lelkiállapotba kerül.

2017. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
88%
Szia..játéknak jó vágy fokozó és közben kutathatjátok tovább egymáson azokat a pontokat amiket szerettek. Nem kell azokra hallgatni akik rá akarnak arra beszélni hogy durr bele a közepébe. Haladjatok a ti tempótokkal. Fűszerezzétek..szeressétek egymást és magatokat. Jó lessz az csak kapcsoljátok ki az agyatok. A védekezés azért ne maradjon el ha el durvulna a helyzet. Óvszer legyen mert jobb ha van és nem kell mint hogy nincs és kell.
2017. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
93%

Nekem bejött nagyon

Hajrá!

2017. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon nem mindegy hogy hány kiló vagy..
2017. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!