Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom sokszor nyal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom sokszor nyal, és iszonyat jó érzés, fel is izgulok rá, de egy pontnál tovább sose bírom, pedig akkor is jó. Normális ez?

Figyelt kérdés
17/L

2014. okt. 15. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Mármint elélvezel? Vagy mi a probléma?
2014. okt. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sose bírom? ezt hogy érted?
2014. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van. Nagyon jó, aztán nem élvezek el, de ugyanaz az utóérzés: érzékennyé válik és abba kell hagyni az ingerlését. És nem volt orgazmus!!! és húsz évvel vagyok idősebb nálad, kérdező. Nem midig ilyen, de régen is volt és mostanában is van.
2014. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen,3as! Nekem is pont ez.. :(
2014. okt. 15. 16:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. :( Pedig jó a technikája, de behatolás nélkül nincs orgazmusom.
2014. okt. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
volt asszonyomnak is ilyen volt..
2014. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!