Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon hamar elélvezek szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hamar elélvezek szex közben. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet elég kényes. Pár hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel. Nagyon szeretem, imádom őt, tényleg tökéletes lány. Gyönyörű, okos, kedves, vicces, minden vele töltött percet nagyon élvezek és minden annyira jó vele, de van egy elég nagy gondom. Rettenetesen hamar elmegyek szex közben. Általában fél-1 perc körülig bírom, ha már 4-5 perc összejön, az csoda. Volt már pár barátnőm előtte (bár túl sok tapasztalatom nincs), de 15-20 percig simán bírtam, úgyhogy teljesen érthetetlen számomra ez a helyzet. Az első együttlétünk óta ez van, bár ott annyira bestresszeltem, hogy egy idő után fel sem állt. Próbáltuk már a késleltetős gumit, lidocain sprayt, kísérleteztünk pózokkal, de csak ideig óráig segítenek. Tény, hogy nagyon szerelmes vagyok belé és nagyon meg akarok neki felelni minden téren. Előttem már volt több pasija és senkivel nem volt ilyen gondja, úgyhogy most már az jár a fejemben, hogy egy idő után elege lesz és otthagy másért. Persze kényeztetem rendesen másképp és orgazmusa is van mindig, de félek, hogy ez nem elég, mert rendes aktus szinte nincs is, csak nagyon rövid ideig. Ő nagyon türelmes és sokat beszélünk erről a témáról, de látom rajta, hogy stresszeli a dolog, ami teljesen érthető. Folyton nagyon kívánom őt és annyira szeretném, hogy sokáig tartsanak az együttléteink. Valaki járt már/jár esetleg hasonló cipőben? Mi lehet a megoldás? Bármit megtennék, hogy boldoggá tegyem és rendben legyünk ilyen téren is. Előre is köszönöm a normális válaszokat. 26/F
2017. okt. 4. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen probléma.


Nekünk a sok-sok gyakorlás segített, illetve az, ha előtte orálisan kényeztettük egymást és mindketten elélveztünk.


A gyakorlásokkal, egyre tovább tudta bírni és jobban fel is fedeztük egymás testét, tudtuk mikor lassítsunk, milyen pózban érez kevésbé, de én jobban stb.


Nem arra koncentráltunk, hogy meddig bírjuk, hanem csak élveztük egymást.


Kísérletezzetek!

2017. okt. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Kb mintha az exemet hallanám. :P viccet félretéve ugyanez volt a helyzet a volt pasimmal is. Fél évig bírtam mellette, pedig minden más tényleg klappolt, de a szex valami szörnyű volt. Ő is 1 percig bírta általában és semmi nem segített, pedig mindennel próbálkoztunk már. Mindig azt mondta, hogy annyira szeret, meg tetszem neki, hogy ettől bestresszel és nagyon akarja, hogy nekem jó legyen és ezért nem megy. Az elején én is megértő voltam, de aztán elegem lett. Ő is kielégített mindig másképp, de nagyon vágytam az igazi szexre és persze összegabalyodtam egyik ismerősömmel és oltárit szexeltünk. Utána jöttem rá egyértelműen, hogy senki kedvéért nem fogok lemondani a szexről és otthagytam a pasimat. A szex igenis fontos és ezt neked kell megoldanod, az nem kifogás, hogy bestresszelsz, mert ebből szép lassan elege lesz és tényleg otthagy. Szerintem menj orvoshoz, mert lehet valami komoly pszichés probléma áll a háttérben. Ha meg akarod tartani a barátnődet, ne csak siránkozz, hanem tegyél valamit. 30/N
2017. okt. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm a választ. Biztató, hogy nálatok megoldódott. :)

Második, nem hiszem, hogy feltétlenül orvoshoz kéne még rohangálnom. Persze mindent megteszek, amit csak kell, de még csak pár hónapról beszélünk. Azt sem hiszem, hogy azért mert te megcsaltad a párodat emiatt, általánosítani kéne, hogy majd mindenki ezt fogja tenni, pl az én barátnőm is...

2017. okt. 4. 16:37
 4/13 anonim ***** válasza:
pedig azért nagyrészt igaza van a második válaszolónak ha ez sokáig így megy arra rámehet a kapcsolat, tudom könnyű mondani de próbálj meg ellezulni elvileg testi bajod nem lehet ha korábban bírtad tovább is
2017. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen pasim. Ő kiverte 2x minden szex előtt. Utána jó volt, és bírta tovább. Menj el szex előtt akár kétszer is, utána hátha jobban bírod.


26N

2017. okt. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5-nek igaza van. Verd ki napjában kétszer, utána már ájultra kefélheted a csajt, nem fogsz egy-kettő elmenni.
2017. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Esetleg miközben szexelsz, próbáld meg fejben elosztani a 985-öt 17-tel. Vagy idézz magadban az Ember tragédiájából.
2017. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Volt ilyen időszak a mostani barátnőmmel az elején. Mivel eszméletlen mód beindulok rá még mais, annyi volt a praktika, hogy orálisan kielégített engem egy kicsivel a szex előtt. (Ez az ő saját ötlete volt, a végén annyit mondott, hogy pihenhetek egy kicsit de majd folytatjuk.) Utána már jóval tovább bírtam.


De simán ha rárántasz az is segíthet. Az a baj, hogy mindent felsoroltál, amit tudnék tanácsolni:(

2017. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia, nálam is ez van. Mi 3 éve vagyunk együtt, de ritkán tudunk szeretkezni szinte olyan 3 havonta. De nálunk sok tipi tapi, és orál van. Én is nagyon kívánom őt. Ő még türelmes velem. De engem ez frusztrál hogy hamar elmegyek, lehet ez is egyik oka..

Én gondolkodom hogy a késleltetős gumit kipróbálom de nem tudom hogy hatékonyan segítene-e.

2017. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a normális válaszokat. Utolsó, azért jó, hogy ennyi idő után még türelmes veled. Szerintem a késleltetős gumival nincs mit vesztened. Amikor mi először kipróbáltuk, nagyon jó volt, egyből tovább bírtam vele...aztán már annál is rástresszeltem, hogy muszáj tovább bírnom és nem használt. Néha összejön mondjuk azzal, de azért szeretném helyretenni a dolgot. Akkor próbáljuk továbbra is úgy, hogy előtte elmegyek többször, hátha jobb lesz...még jöhetnek tanácsok azért.
2017. okt. 4. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!