Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl sok szex? Nimfománia? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok szex? Nimfománia? Mi a megoldás? 19/L NORMÁLIS válaszokat szeretnék.

Figyelt kérdés

A párom 21 éves és nimfomániásnak tart mert naponta többször akarok szeretkezni, van hogy aktus után közvetlenül is, hiába elmentem. Régóta együtt vagyunk, nincs köztünk semmi baj, de ezzel valamit kezdeni kell.. Sokszor vagyok nedves, és nagyon. Valószínűleg velem van a baj, de mit tudnék ezzel tenni?


Normális válaszokat kérek!



2017. szept. 3. 12:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Aki nimfo az nem igazán lel örömöt a szexben, csak kényszerből csinálja, szerintem te nem vagy az.
2017. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
21%
Kisbabát követel a szervezeted.
2017. szept. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Rossz pasit valasztottal. Meg se csinal rendesen es meg a vallat is huzogatja hogy le akarod szop..ni. Szerinted ez normalis?
2017. szept. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%

Van, akinek ez kicsit már sok...

Esetleg szerezz be segédeszközt, és használjátok közösen.

2017. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Legalább leírnád hogy mi a rák van köztetek! Együtt éltek? Mert akkor heti 50 szex az tényleg sok, de ha csak néha találkoztok, akkor óránként is meg lehet dugni a másikat...
2017. szept. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
34%

Semmi baj veled :)

Magasabb a libidód :)

Teljesen normális fiatal lány vagy :)

2017. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

Itt olvashatod a nimfománia jellemzőit, szerintem nem vagy az.

[link]


Ha naponta 3-4 mentre van igényed, tényleg szinte semmi másra nem tudsz gondolni, és komoly késztetést érzel, hogy másokkal is együtt legyél, akkor érdemes szakemberhez fordulni.

2017. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem élünk még együtt, de 7 éve együtt vagyunk igaz távkapcsolatban, de hamarosan összeköltözünk. Viszont az ünnepeket, a szüneteket, nyarakat együtt töltjük.
2017. szept. 3. 13:06
 9/22 anonim válasza:
87%
12 eves korod ota d.gnak? :O
2017. szept. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

Teljesen normális, hogy fiatalon élsz-halsz a szexért. Nekem pont ezért nincs már 1 éve kapcsolatom, túl sok pasit kívánok meg ahhoz, hogy most leragadjak egynél :D

21L

2017. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!