Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy prostituáltnak illik azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prostituáltnak illik azt mondani, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

Eddig csak olyan szexpartnereim voltak, akikbe szerelmes is voltam valamennyire. Mindennél jobban élvezem a szenvedélyes szeretkezést, ami közben szavakkal is kényeztetem a partnerem, most viszont úgy döntöttem, kipróbálom egy hivatásossal, viszont szeretném a saját "stílusomban" csinálni. Gáz lenne, ha közben a fülébe súgnám a nőnek pl. hogy szeretlek?

26F


2017. okt. 4. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem az a gáz hogy 26 évesen prostihoz kell menned, de ez csak személyes véleményem.
2017. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Minek akarod kipróbálni hivatásossal? Semmi értelme.
2017. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell, hanem kíváncsi vagyok, mert volt már jó pár barátnőm, most viszont szingli vagyok, és ehhez van kedvem. Gondolom nem ugyanaz az élmény, én pedig ki szeretném próbálni.
2017. okt. 4. 18:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Max meglepődik, de arra semmiképp ne számits hogy ez olyan szenvedélyes lesz. Annyi lesz benne az érzelem mintha tüzet akarnál csiholni két faág összedörzsölésével. Persze próbáld ki ha érdekel csak vigyázz a nyavalyákkal ;)
2017. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, más lesz profival mint barátnővel. Egy profival kb. 10x olyan jó mint barátnővel. Ezzel a többség nagyon nem fog egyet érteni pedig így van!

Barátnővel a szeretkezés inkább az érzelmekről szól, érzékiségről. Egy profival meg tényleg "megdolgozzátok egymást" sokkal intenzívebb, keményebb meneteket lehet prostival csinálni mint barátnővel szerintem.

Ennek oka szerintem az hogy míg a barátnődet tiszteled és szereted addig a prostit csak "tömöd".

De ez egyénfüggő is. Van aki meg pont fordítva látja.

De hidd el egy profinak nem fogod akarni akció közben azt mondani hogy szereted, már ha tényleg jól végzi a munkáját, és nem cukiskodik meg nem barátnő feelinges a prosti akihez mész.

2017. okt. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Kb olyan ez mintha azt kérdeznéd illik e menni hozzá...

Egyszoval te döntöd el, hogy mondod-e vagy nem.

2017. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene?


Ha csak nem a szerepjáték része,hogy eljátsszátok,hogy a barátnőd.De ha nem mondod neki,hogy szeretlek,őt az sem fogja érdekelni,mert a szerepjáték téged izgat,nem őt.

2017. okt. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondcsak, ha jólesik. Lehet meghatja a hölgyet, és "elvenni nem akarsz?"
2017. okt. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!