Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm nem kíván engem?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem kíván engem? Én 18F Ő 17L

Figyelt kérdés
Sziasztok! A barátnőmmel 1 éve vagyunk együtt, nagyon félénk volt az elején, de 3-4 hónapja elkezdtünk pettingelni és azóta nem is áll másból a "petting", hogy én kinyalom, megújjazom csókolgatom a nyakát ő néha néha megcsókol aztán mindig elélvez. Összesen 2x szopott le, mind a kétszer elélveztem azóta semmi. Nem kíván? Szex szóba se jöhet, mikor felhoztam a témát... ez még túl korai neki még 2-3 év kell. Én nagyon szeretem, de nekem kellene a testi kielégültség is.

#szex #párkapcyolat
2017. okt. 4. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen dedós korban (17-18 évesen) nem kéne bohóckodnotok.
2017. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Rákérdeztél már nála,hogy ezt miért csinálja?
2017. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Sajnállak téged tényleg, alázás vagy bántás nélkül.


Én 17 évesen veszítettem el az ugyanilyen korú barátnőmmel, akivel 1 hónap együttlét után pettingeltünk és újabb 3 hónap után feküdtünk le.


Ez a lány nem érdeklődik a szex iránt egyáltalán és/vagy nem kíván téged egyáltalán. Ha vele maradsz, később csúnyán meg fogod ezt bánni.

2017. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
A kapcsolat lényege a kommunikáció. Lehet hogy szorong. Fél a teherbeeséstől. 18 éves kora előtt nem akar sexelni. Éretlen még,mert a kor nem minden. Biztos hogy kíván és szeret téged,különben nem szopna le. Beszéljétek meg,de ne az után,hogy visszautasított!
2017. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%
Beszéld meg vele, de minden tiszteletem a tiéd hogy kibírtad hogy 2x szop-tt csak le.
2017. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez lany bohocnak nez teged haver.

Ha a szajaba elveznel minimum annyiszor ahanyszor kinyalod, ennyi ido utan akkor is kerdes lenne hogy rendben van-e ez dugas nelkul. Gondolkodj.

Szerintem potlek vagy amig ne talal valaki mast akinek "odaadja feltett kincset".

2017. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kérdésben 17 éves lányról van szó, miért nem törlik a kérdést?
2017. okt. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5. Érdekes fogalmad van a tiszteletről. Tudnád, ennél mennyivel durvább dolgokat kibírnak egyesek, és most nem a szexualitásra gondolok!
2017. okt. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit önző a lány és ennyi. Ilyen idősen sokan csak magukra gondolnak.
2017. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!