Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyi idő után már nem szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után már nem szeret és nem kíván engem?

Figyelt kérdés
Párommal évek óta együtt vagyunk és már össze is költöztünk. Azóta csak heti egyszer szerelmeskedünk. Ő dolgozik és azt mondja mindig, hogy most túl fáradt hozzá. Néha emiatt beszélgetni sem akar velem. Legutóbbi alkalommal ő már el sem ment, csak én és nem is zavarta. Mi lehet a baj? 22/N

2016. júl. 20. 13:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Megmondta nem? Fáradt.

Miért kell ezek után kombinálni???

2016. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De már egy több hónapja annyira fáradt, hogy heti egy a max? Nem szekálom emiatt meg semmi, csak magamba ahogy mondod kicsit elkezdtem kombinálni a gondolataimat, hogy nem-e velem van a baj, vagy a kapcsolatunkkal.
2016. júl. 20. 13:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Megunt!
2016. júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kettes. Ez elég lényegre törő diagnózis. Eseteleg valami tanács?
2016. júl. 20. 14:13
 5/14 A kérdező kommentje:
* Elnézést: esetleg
2016. júl. 20. 14:13
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is van, hogy nem tudok elmenni. De ettől még nem rossz a szex. Ilyenkor kicsit később kellene folytatni, szünet után pl.


Amúgy könnyen lehet, hogy nem stimmel valami. Szerintem próbálj magadra figyelni. Hogy te egy klassz valaki legyél, nem valami befordult depis itt, jó társaság, vicces, művelt stb. És ilyen alapról tudod esetleg valahogy átbillenteni ezt.


Gondolkodj el azon, hogy mi izgalmas van bennetek, mi olyanok történnek, amitől felmehet a pulzusa. stb.


Meg persze azon, hogy te hogy vagy ezzel a kapcsolattal. Te akarod e még őt. Mert az is lehet, hogy te sem akarod már és ő is érzi ezt rajtad.

2016. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg fáradt. Lehet, hogy megunt, de az is lehet, hogy valamilyen egészségügyi problémája van. Lehet, hogy megcsal mással, és rád már nem marad kedve, vagy libidója. Az is lehet, hogy lelkileg nincs jól. Annyi minden lehet... Miért nem beszélitek meg? Nem szabad túl kombinálni, mert azzal csak saját magadnak csinálsz felesleges feszültséget, és ez nem jó, pláne, ha utána rajta vezeted le... Az a legkorrektebb, ha megkérdezed, hogy mi baja van és megbeszélitek. Ha nem akar beszélgetni, akkor csak mondd el neki, hogy mi a problémád, miért aggódsz, mit szeretnél másképp és ha egyáltalán nem reagál semmit, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy benne maradj-e egy ilyen kapcsolatba. Vagy keresel egy szeretőt.

25N

2016. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A személyiségemmel, műveltségemmel, eszemmel nincs gond. Néha kicsit depis vagyok ez tény. De megpróbálok magamba tekinteni és magamban is megkeresni a problémát. Azzal, hogy én kívánom őt, azzal nincs probléma és jeleket is adok neki rendesen. :) Majd megpróbálok valamit frissíteni a dolgokon és jobban kitapasztalni, hogy mitől emelkedik az a bizonyos pulzus. Csak nehéz mert olyan egyszerű cici punci kész ember. Nem lehet őt annyira simogatni meg masszírozgatni amiben jó lennék. Néha úgy érzem el kell fojtanom nála a szexuális energiáimat.
2016. júl. 20. 14:32
 9/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy olyan ember, aki nem szeret beszélni a problémákról, mert szerinte az panaszkodás. Már mondtam neki ezt, de csak annyit mond, hogy fáradt sok gondolat kavarog az eszében. Csak nem tudom, hogy érjem el, hogy ezeket velem is megossza. Megcsalni biztos nem csal meg és én sem szeretném őt. Csak tanácsot szerettem volna kérni és mindenkinek köszönöm aki válaszolt vagy válaszol.
2016. júl. 20. 14:36
 10/14 anonim ***** válasza:

#3:

Cseréld le!

2016. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!