Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Magyarországon miért jönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért jönnek be a férfiaknak a szőke hajú nők és a nőknek a sötét hajú férfiak jobban?

Figyelt kérdés

10 nőből a legtöbbnek a sötét hajú férfiak tetszenek jobban, ugyanígy 10 férfiből a legtöbbnek a szőke hajú nők jönnek be jobban.


Legtöbbször (remélem) ez nem jár azzal hogy kirúgnak az ágyukból egy nem megfelelő hajszínűt (vagy be sem engednek csak emiatt), de azért látszanak a preferenciák hosszú távon nézve.


2017. okt. 4. 21:14
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
"A világos, illetve a sötét haj az emberi jellem két pólusa. A sötét haj férfiasságot, elszántságot, nyíltságot és tetterőt jelent, míg a világos a nőiesség, a gyengédség, a tehetetlenség és a passzivitás jelképe. A szőke nő lényegében kétszeresen nő. Ezért kell a királykisasszonyoknak mindig szőkének lenniük. Ezért festik a nők a hajukat - hogy a lehető legnőiesebbek legyenek - mindig sárgára, és sohasem feketére. (...) A szőke nő, főleg a festett, szükségképpen hasonul a haja színéhez, és megjátssza a törékeny kis teremtést, a játék babát vagy kis hercegnőt. Gyengédséget és szolgálatokat követel, megköveteli, hogy udvaroljanak neki és gyámolítsák, egyedül semmivel sem boldogul, kívül maga a megtestesült finomság, belül viszont hárpia. Ha a sötét haj lenne a divat, sokkal jobban élnénk a földön. A leghasznosabb társadalmi reform lenne, melyet valaha is végrehajtottak."
2017. okt. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szőkésbarna vagyok és a szőke pasik a gyengéim :) Felesleges általánosítanod, mindenkinek más jön be.

21N

2017. okt. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1: Kösz, ez egy elgondolkodtató idézet. (mármint nem a vége, hanem az első 80%-a)


2: Nem felesleges általánosítani, mert ha veszünk 10( vagy 100 vagy 1000) embert és megnézzük az átlagokat, akkor ezek elég jól látszanak. Elég csak, ha rákérdezel a dologra minél több embernél az ismerősi körben és azon belül.

2017. okt. 4. 21:29
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Én sötét barna hajú nő vagyok és buknak rám a pasik. Nekem meg tök mindegy a haja színe, csak legyen neki 😁
2017. okt. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Sohasem érdekelt, hogy milyen színű a nők haja, ez egy eléggé merész általánosítás szerintem.


31/F

2017. okt. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

És a színes hajal mi van? Xd nekem úgyanis: kék,lila,rózasszín és az alja picit szőke xd de kb 1cm mert ott maár ki kopot a festék xd párom oda vam érte neki mert barna a haja. Ő neki nem jönn be a szőke haj. Ez ízlés és annyi.


19/L

2017. okt. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretem a szőkéket is, de szépségkirálynő választásokon jellemzően a barnák tarolnak. Ez tükrözi leginkább az itteni közízlést.
2017. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mikeXxX ***** válasza:
Ha lehetne választani az életben akkor fekete hajú nő kellene de sosem ezt nézem hanem a komplett embert ! 38f
2017. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amiért bejönnek a fekete és barna és vörös hajú nők is !

és amiért máshol is ugyanígy van!

2017. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem, mint férfinak sötét hajam van, nekem is szőke hajú lányok jönnek be. Mindig vonzódom hozzájuk.
2017. okt. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!