Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy az európai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy az európai lányok könnyebben belemennek egyéjszakás kalandba ha a srác színesbőrű vagy arab például?

Figyelt kérdés
Legtöbb lány ismerősöm kipróbálná őket, viszont nem járnának velük. Fehér srácokkal meg fordítva. Velük nem feküdnének le egyből, had teperjenek...
2017. okt. 5. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Van benne valami.
2017. okt. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Már aki. Én soha nem próbálnám ki
2017. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát én sosem szexelnék arabokkal feketékkel meg főleg!
2017. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is az ellenpéldák sorát szaporítom. Udvarolt volna török, néger férfi is, de nem mentem bele.
2017. okt. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Honnan a francból szedsz ilyen alaptalan, nonszensz sztereotípiát? A fehér pasik is ugyanúgy találnak kalandra lányt, mint bárki más, ez csak a külsejükön/személyiségükön múlik, nem a százamásukon. Én személy szerint kalandra és kapcsolatra is csak fehér pasit akartam mindig is, az arabok, sötétebb bőrűek soha nem jöttek be.
2017. okt. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

én soha nem feküdnék le nem fehér bőrű emberrel

az más kérdés, hogy az egyéjszakás kalandok nem vonzanak

2017. okt. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Diavolino44 ***** válasza:

A legtobben csak mint fantaziara gondolnak, de max fantazia. Vagy meg annyi se.

Eddig az osszes exem akit kerdeztem efelol az igy kezdte :

nem vagyok rasszista de...

2017. okt. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A legtöbb lánynak nem jönnek be a színes bőrűek (arabok végkép nem)

viszont van az az 5-10% aki kíváncsi vagy vonzónak találja őket valamilyen szinten és belemegy egy röpke kapcsolatba.

Főleg azért, mert a legtöbb turista és megy haza.


Fordítva: ha te neked diszkóba egy egzotikus csaj csapná a szelet és tudod mindjárt elutazik, akkor te is könnyebben belemennél, mint ha egy olyan lány csinálná akivel jövő is lehet és lehet 1 km-re lakik tőled.


A másik, hogy kíváncsiság mindenkiben benne van, de a legtöbben ott helyben nem mennének bele, inkább fantázia szinten.

2017. okt. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem mennék bele még akkor sem, ha luxus autóval jönne elém. folyton csak a nemi betegség járna az agyamban
2017. okt. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos rengeteg az olyan nő, aki szétteszi a lábát a harmadik világ szemete előtt.
2017. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!