Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek milyen az egy éjszaká...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek milyen az egy éjszakás kaland?

Figyelt kérdés

Sose volt nekem, de érdekel milyen.

Fel tudtok teljesen oldódni? Nem érezitek utana rosszul magatokat? Élvezitek?


Nekem ez az egész furcsa, nekem a kapcsolat elején az első pár szex is olyan idegen. Nem tudja se ő se én mit szeret a másik



2017. szept. 10. 23:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy ez nemfüggő és nem inkább személyfüggő?
2017. szept. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mivel úgy hallottam h a nőknek érzelem kell a szexhez.


De érdekel az is h pasiknak milyen élmeny az ilyen.

2017. szept. 11. 00:06
 3/16 anonim ***** válasza:

milyen volt az első szexed, fel tudtál teljesen oldódni, nem éreztet utána rosszul magad, vagy netán élvezted?

szűzként-sem volt benne részed, de érdekelt, és netán megbántad?


azt hogy nem tudod mit szeretsz és fordítva, azt úgy fogd fel mint a kincs keresést, kutatni kell, hogy megtaláld, de amint meglesz az jó érzés lesz, mindenkinek. "az első pár szex is szex olyan idegen", sosem lesz olyan mint ha a szerelmeddel csinálnád, hísz egy idegen, de attól még lehet nagyon jó.

2017. szept. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

"Sose volt nekem, de érdekel milyen."

Átfordítom: dugnék már de akkora elvárásaim vannak hogy egy pasi sem üti meg a szintet úgyhogy ennyit erről.

2017. szept. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
"A nőknek érzelem kell a szexhez." Te valami elzárt faluban élsz, hogy még mindig ennél a maszlagnál tartasz? Nem kell mindenkinek, én kb 1 éve jöttem rá, hogy nekem se kell, sőt, sokkal izgalmasabbak a kalandok, mint egy kapcsolat. Legalábbis most épp nem vágyok semmi komolyra. "Nem tudja se ő se én mit szeret a másik.) Minden ember ugyanazt szereti: szex, szopás, nyalás. Hogy ezen belül mit hogyan, azt meg tudjátok beszélni. Ennyi, ja és legyen meg a kémia köztetek, az nagyon fontos :D
2017. szept. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen teljesen el tudok lazulni feloldódni.

Tudom élvezni.

Miért érezném magam rosszul? Azért mert volt egy jó estém

?

2017. szept. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Első után szarul éreztem magam, és szégyelltem is magam, de az rossz is volt. Aztán később átértékeltem a dolgokat, nem gondolkodtam azon, hogy most ki mit szól én jól érzem magam és kész. Ettől nem leszek rossz ember, senkinek se ártok vele, aki emiatt ítélkezik, azzal meg nem tudok mit csinálni. Amúgy meg senkinek se kell beszámolni róla. Magánügy. Nem olyan rég volt egy, kívántam nagyon a srácot, minek álljak ellen neki, amikor ő meg én is akarom igazából. Aztán megtörtént és nagyon jó volt. Szex közbe végig megmondtuk, hogy mit szeretnénk, így nagyon élveztük mindketten.
2017. szept. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

röviden, mihez hasonlít:

mint mikor felkelsz másnaposan és azt mondod "uram isten, mit tettem!"

Na kb így foglalja össze az egyéjszakást.

2017. szept. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Este 20:00-tól reggel kb. 4-5-ig, szerintem.
2017. szept. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt sok.

Van, amire szívesen emlékszem vissza, de a többsége nem jó emlék. Sokszor előjött egy olyan érzés az alkalmi szexek után, hogy undorral néztem a másikra, vagy leginkább rá se néztem, és azt kívántam, mielőbb ő balra, én jobbra, és többet ne beszéljünk.

(Ha a pasinál történt, volt olyan is, hogy hajnal 2kor a szakadó esőben felöltöztem és hazamentem a város másik végébe. Pedig marasztalt, majd felajánlotta, hogy hazavisz kocsival, de nem bírtam látni emiatt az érzés miatt.)


Én azt mondom amúgy, ha valamennyire megvan egy összhang, baráti a hangulat, és figyel rád (meg persze te is rá), akkor lehet jó.

Ha egyből lényeg, és kapkod/bénázik/sürget/csak magával törődik, akkor nyilván szar lesz az egész...

2017. szept. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!