Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hogyan erte el es hany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan erte el es hany evesen elete legnagyobb orgazmusat? Lanyok es fiuk valasza is johet.

Figyelt kérdés

2017. okt. 9. 02:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor szokott hatalmas orgazmusom lenni amikor picit részeg vagyok, nyalják és szívják a csiklómat erősen közbe meg ujjazzák a fenekem, olyankor nagyon nagyot élvezek és van, hogy 2x egymás után! Erre kb. 18 évesen jöttem rá, hogy hatalmas élvezet nyújt! :)
2017. okt. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Hmm biztos nincs is annal jobb mint egy reszeg alkoholszagu csajnak a buliban savanyura izzadt pucket szopogatni meg a pallott segget ujjazni :D


Amugy nekem a furdokadban szokott a legnagyobb lenni. Valahogy ameleg viz ellazit...

2017. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit vastagabb lánnyal voltam, hétvégi kaland.

Ő hanyatt feküdt, én a lábai közé térdeltem és fölé hajoltam. Néhány percig kőkeményen pumpáltam, majd kihúztam belőle és a hasára, a melleire élveztem. Akkora adagot azelőtt se és azóta se produkáltam... nagyon beindított. :D

2017. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 :D


Nekem akkor van hatalmas orgazmusom, ha a fenekemet dugják, puncimba egy vibri van és közben a csiklómat is izgatom.

2017. okt. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem a legjobb az anális + csikló izgatás.
2017. okt. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ketten szoptak egyszerre. Az egyik tovig rajta a masik a heremet szivta. S torkosnak a melyere elveztem.

40f

2017. okt. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Lovagoltam, és közben ujjazta a fenekem az exem. Nem tudom hogy csinálta, de sorozatos orgazmusom lett tőle, ami azelőtt se és azután se fordult elő többet. Az durva volt. Lehet az volt a hüvelyi orgazmus, mert ilyen velem nem nagyon szokott történni egyébként. 21 voltam azt hiszem.


26N

2017. okt. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
15 évvel ezelőtt volt kb. Exem kérésemre szájjal kezdte a farkamon, majd ment lejjebb a golyókra, gátra, hátsó bejáratra, aztán egy ujj be, megkereste a prosztatámat és elsőre olyan tökéletesen sikerült izgatnia, míg cumizott, hogy életem legjobb orgazmusát éltem át. Azóta se volt olyan talán.
2017. okt. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
34 évesen, és lovagló pózban.
2017. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
20 éves koromban,amikor egy fekete pasi úgy rakta belém a hatalmas szerszámát,hogy közben fel is emelt engem. Nagyon ütemesen és keményen dugott :)
2017. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!