Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Mi okozta eddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi okozta eddig életetek legnagyobb orgazmusát?

Figyelt kérdés
Mivel gondolom mindenki azt írja majd, hogy "a szerelmem", ezért inkább olyanra gondolok, hogy a pasi mit csinált másképp? Előtte felhúzott? Meglepett valamivel? Kipróbált valami új technikát? Valami különleges helyen voltatok? Valami iszonyat gerjesztő dologról álmodoztatok előtte?

2016. ápr. 7. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a csajok kb felének ez:

Sajtmártásos csirkemell csíkok saláta ágyon.

Egészséges, jól néz ki és állati fonom. Feltéve hogy normálisan meg tudják csinálni...

2016. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Amikor párommal bevadultunk, és lovagló pózban elkezdte a fenekemet is ujjal izgatni...na akkor majdnem elájultam... :)

Mondtam neki, hogy ki kéne próbálni a vibrátort egy ilyen szituban, de nem akar belemenni... Pedig tutira jó lenne mindkettőnknek! :)

31N

2016. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Saját magam okoztam magamnak... Sajnos pasi még nem tudott nekem okozni olyan hu de nagyot. 18/l
2016. ápr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
nem a szerelmem, én magam okoztam a kezemmel :'D
2016. ápr. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1: :)


2: Ajánlom a vibrátort, nekünk is van, nagyon hatalmasat tud dobni az orgazmuson, de ajánlom a jobb minőséget, az olcsók csalódást tudnak okozni


3+4: És miben volt különleges az az önkielégítés? Vagy csak simán egy átlagos nap volt csak valahogy nagyon jól sikerült?

2016. ápr. 7. 13:24
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Az első orgazmusom önkielégítéstől az a legemlékezetesebb, de a barátomnak is sikerült kettő "jobbat mint a többi" összehozni. Mindkettőt kézzel, egyik csiklós volt, másik g pontos. A második közben videojátékoztam...nem hiszem hogy hozzáadott:'D Nem volt semmi másképp amúgy, nem tudom mitől függ:)
2016. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

#3 vtam

Párnával történt, azzal tudok a legnagyobbakat élvezni, sajnos ennek meg is van a hátránya.

2016. ápr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#4 -> minden átlagos volt.. csak néha jobban sikerül,néha nem annyira. ez minden. de más még sose tudott orgazmust okozni.
2016. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok kihagyás után szexeltünk, és valahogy annyira jó szögben sikerült mozognia a pasinak, hogy ezzel elérte életem első hüvelyi orgazmusát. :) Csodás volt.
2016. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Peti, mikor 6órán át szeretkeztünk mindenhogyan.....
2016. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!