Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, elmondjátok, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, elmondjátok, hogy mit csinálnátok most egy nővel, ha ott lenne?

Figyelt kérdés

Részletesen.



N.


2017. okt. 9. 20:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Megágyaznék rajta és kényelmesen elszunyókálnék a vállán.

Baromi álmos vagyok.

2017. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem válaszoltál, pedig szerintem jót írtam...
2017. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
De negatívak vagytok :D A nők nem masztizhatnak?! Nekünk nem jó ilyet olvasni?
2017. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
58%
Vacsi, fürdés, masszázs természetesen neki, ha nincs kedve egyéb dologhoz ráverném legfeljebb közben, ha túl kanossá válnék. Aztán odabújnék átölelve őt és megnéznénk egy filmet.
2017. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Pedig én is szeretek ilyeneket olvasni! ;)
2017. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Épp most találom ki az esti játékokhoz a menetrendet!
2017. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Fekvés, alvás. Részletesen: Lepedő leterít, párna felráz, takaró megigazít alábúj, szem becsuk, alvás.
2017. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
most? most átölelve aludnék vele...de amikor hangulatomban vagyok, na akkor más lenne a forgatókönyv :P
2017. okt. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Egy nővel"


Behívnám Bodrit, a csodaszép szemű vizslát, aki jelenleg kint didereg a hidegben, amíg elvégzi a dolgát.



Az "egy nővel", az nulla motiváció, hogy férfiakat rávegyél, mert tágytalan.


Kicsit jobban hangzik: mit csinálnál egy szőke hajú, kék szemű nővel.


Szóval, van még mit tanulnod a férfiakról.

2017. okt. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Régen csináltam már utoljára, hogy kiírtam magamból amit tennék azzal a nővel akire vágyom, szóval nem biztos, hogy jó lesz.


Ott ülsz velem szemben az ágyon, a szokásos kérdő tekintettel nézel rám, majd amikor rákérdezek, hogy az irányítás az enyém akkor finomat bólintasz. Felállok és az ajtóhoz megyek, bezárom majd a kulcsot is benne hagyom, nem szeretném ha a szobatársaid megzavarnának. Odalépek hozzád és felhúzlak magamhoz, hogy végre te is felállj. Szinte összeér a testünk, szinte, bár még csak a kezedet fogom, de érzem rajta keresztül a felgyorsult pulzusod. Látom a vágy gyenge lobbanását a tekintetedben, az ígéretet, hogy ha folytatom akkor mindent megadsz nekem.

Lenyúlok és magamhoz ölellek, közben végig a szemeidet nézem. Az ajkaidra nézek majd megint a szemeidbe, kissé széjjelebb nyitom az ajkaim és a nyelvem végével megnedvesítem, és megcsókollak. Eleinte finoman csak az ajkainkat összeérintve majd gyengéden a nyelvemmel is tovább követelőzve, de nem túlzottan mélyre hatolva. Szorosan tartalak majd felemellek és a derekamhoz veszlek, hogy a combjaid egyből át tudjanak ölelni. Így összeölelkezve ruhástól megyünk ki a zuhanyzóba. Közben végig csókolózunk, te néhányszor már ez a rövid idő alatt is finoman az ajkaimba haraptál. Fél kezemmel fogom a csípődet a másik kezemmel megnyitom a vizet a zuhanyzóba. Melegre állítom kicsit talán forróra is, majd még az ölemben tartva belépek veled a víz alá.

A ruháink szinte azonnal átáznak és ránk tapadnak, látom a vízcseppek csillogását az arcodon, ahogy szépen lecsurognak a nyakadon, majd a toppod nedves szövetében eltűnnek. Tudod, hogy a vizes bőr az egyik fétisem, nem is bírom sokáig. Feljebb kaplak, hogy kiszabaduljon a derekam, te átkulcsolsz a lábaiddal és erősen tartasz, közben én az egyik kezemmel a combodat simogatom még a ruhán keresztül, míg a másikkal már próbállak megszabadítani a felsődtől. Te sem tétlenkedsz, amíg épp nem egymás ajkaival vagyunk elfoglalva mind a kettőnkről lekerül a felső. Imádom a melleid, formásak pont beleillenek a tenyerembe, a kis sötét mellbimbódat ahogy mostanra már hegyesen kiemelkedik. Az alakjukat a formájukat és a tartásukat, képes lennék egész nap csak velük ellenni. Mindez egy pillanat alatt átfut bennem és amint újra összeér a testünk, már érzem is ahogy a mellkasomnak nyomódnak. Ha eddig nem lett volna merevedésem akkor ettől biztosan. Most már nem az ajkaiddal foglalkozom, a nyakad ívét kezdtem el végigcsókolni, le a vállad irányába, majd lassan vissza és fel egészen a fülcimpáidig. Közben a bal kezemmel a fenekedet masszírozom, és, hogy neked is könnyebb legyen a falnak döntelek. Érzed, hogy a forró víz folyik le rád közben a hideg csempe a hátadnak nyomódik, mindeközben a nyakadat csókolgatom szép lassan haladva le a szegycsontod vonalához. A jobb kezem sem tétlenkedik. Imádom azt a szép hosszú hajad, ahogy normálisan a hátad közepéig elér, ahogy hullámzik minden mozdulatod után, megveszek érte. Épp ezért nem is hagyhatom ki szépen beletúrok és a tarkódtól kezdődően bele bele túrok.

Te közben mind a két kezeddel a felsőtestemen kalandozol. Lejjebb nem is érsz el, mert feljebb emeltelek a csókjaim miatt. A hátamat simogatod a lapockáimat és az oldalamat, persze nem mindig vagy óvatos, érzem ahogy a körmeiddel belém karmolsz párszor. Kicsit leteszlek, hogy most már mind a ketten meg tudjunk szabadulni a mostanra kínzóan szűk nadrágjainktól. Én a tiéddel foglalkozom, egy ilyen kis falatnyi rövidnadrág ami szinte nem is takar semmit és a férfiak bosszantására lett csak kitalálva. Közben te már az első gomb kigombolása után egyből belenyúltál a nadrágomba. Érezni akartad a kezedben a férfiasságomat, a lüktető vágyat amit te táplálsz. Gyorsan rámarkolsz kétszer háromszor, hogy érezd a keménységét, közben vadabbul megcsókolsz és még az ajkamra is ráharapsz.

Gyorsan letolom a nadrágod amíg csak tudom, majd ahogy megpróbálod pár mozdulattal letornázni magadról kéz nélkül, kicsit komikusan nézel kis. Persze csak azt látom, ahogy sürgetőleg benned van a vágy, hogy végre magadban akarsz tudni. Közben én is megszabadulok a nadrágomtól, így már ott vagyunk egymás előtt meztelenül. Újra összeérünk, átölellek, ezúttal nem nyomlak a falnak, újra megcsókollak, közben a jobb kezemmel a gerinced mellett simogatlak. A kezeid ismét bejárják a testem, ezúttal elölről, a mellkasomon kezdve le a hasfalamon végig majd a csípőmnél megállva a farkam tövénél finoman körbefogva azt majd a heréimet is a tenyeredbe véve. Érzed is ahogy megrándul az érintésedtől. Na eddig bírtam, már tudom, hogy beléd kell hatolnom. Rámarkolok a csípődre, majd ismét felemellek, te egyből körbekulcsolod a combjaiddal a derekam. A falnak döntelek, hogy stabilabban tudjalak tartani, és közben szép lassan engedlek egyre lejjebb és lejjebb. Érzem és te is érzed ahogy a makkom hozzád ér. Nem a legjobb helyen, de te hamar rámarkolsz és a megfelelő irányba illeszted. Mikor a makkom fele már bent van egy erős és határozott mozdulattal beléd hatolok. Hagyok egy pillanatnyi időt, hogy hozzászokj. Tudom, hogy ez az egyik kedvenc részed, amikor az aktus elején először töltelek ki, a pillanat amikor benned vagyok. De ez a pillanat hamar elszáll. A fenekedet megfogom és tartalak közben a csípőmet kicsit eltávolítom tőled. Persze jön a farkam is akármilyen mohón ölelsz is körbe. Így kezdjük ezt a játékot, szép lassan mozgok ki majd be ki majd be, egyre jobban kihúzva majd betolva egyre gyorsabb tempóban. Közben az egyik kezeddel a nyakamba kapaszkodsz a másikkal meg mohónk markolod a fenekem, hogy minden egyes újabb nyomással még mélyebbre tudjak hatolni beléd. Imádom a látványt ahogy magadba fogadsz, ahogy minden újabb ütembe beleremegnek a melleid, ahogy lihegsz közben ahogy összeér a testünk. Egyre fokozom a tempót, közben újra elkezdtelek csókolgatni, a fejed felhajtod, hogy jobban hozzáférjek a nyakadhoz. Majd oldalra is fordítod, ahogy újra a fülcimpáidat is elkezdem csókolgatni. Vad menet ez a miénk, mindig is vad volt.

Érzem ahogy közeleg a vég számomra, te is érzed ahogy még nagyobbra dagadok benned, ahogy egyre gyorsabban mozgok ki-be és ahogy egyre gyorsabban lüktetek.

De én is érzem ahogy gyülemlik benne az élvezet, tudom, hogy nem kell sok már neked is, hogy csak egy pillanat és te is elmész. Meg is adom azt a kicsi kis löketet ami kell, tudom, hogy izgat a fájdalom. Ahogy a következő csókomnál felemeled a nyakad én finoman de határozottan a nyakad vállad felőli részébe harapok, nem túl erősen, hogy maradandó nyoma ne legyen de azért érezd.

ÉS meg is jön a várt reakció, érzem ahogy összerezzensz, ahogy még jobban rám szorítasz, és a csípőd önkéntelenül is elkezd kissé rezegni.

Hagyok egy kis élvezetet, addig megtartom a régi tempót, de sokáig már én sem bírom szóval nem tart sokáig.

Amint látom, hogy kissé már te is magadhoz tértél fokozom a tempót, most én következem, én is el akarok élvezni.

Egyre jobban szorítom a kezemmel is a feneked, fokozom a tempót és érzed, ahogy egyre mohóbban és egyre mélyebbre próbálok beléd hatolni. Az utolsó előtti pillanatban megremeg a farkam és amikor a legmélyebben van benned kitör belőlem minden. Forrón és lüktetőn kitölt, majd a megmaradt lendületből még árat lökök rajtad. A fejem a válladra bukik és hallod ahogy zilálok szinte bele a füledbe, közben a kezed már szinte óvóan simogatja a hátamat ott ahol korábban még karmolásztál. Még tartalak pár pillanatig, szeretem ezt a kis ürességet ami ilyenkor elönt, és azt is ahogy még forrón és kissé lüktetőn körbeölelsz. Ahogy leteszlek kicsusszanok belőled, és folytatjuk a zuhanyzást. Látom a szemedben, hogy ennek még lehet folytatása még ha nem is lenne szabad.


Nem a legjobb, kicsit talán nyálas vagy romantikus, de most erre vágyom egy bizonyos nővel, és nem akartam csak sablonosan azt írni, hogy szexelnénk...

Elérte a kívánt hatást?

2017. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!