Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak! Ti mit csinálnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Ti mit csinálnátok egy lánnyal/nővel akivel azt csináltok amit akartok?

Figyelt kérdés
Legyetek szívesek ne olyat írjatok hogy élvezésig szopatnám. Nem arra vagyok kíváncsi hogy mit csináltatnátok hanem hogy mit csinálnátok vele.
2017. aug. 23. 21:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%

bármit? akár BDSM elemekkel tarkítva?

hangulat függő, de elég sok dolgot eltudok képzelni

főleg a megélt dolgokról tudom, hogy baromi izgatóak

2017. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Szkanderoznék. Egy nő ellen talán lenne esélyem.
2017. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Én levenném a cipőjét, és a harisnyát is róla ha van, elkezdeném a talpát szagolgatni, nyalogatni és csókolgatni, utána a talpai közé tenném a farkam.
2017. aug. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Székelykáposztát.
2017. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
Tövig nyomom a farkam a szájába, és beleélvezek..
2017. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvinném strandolni, és a medencében nem hagynám békén. Mindig kihúznám alóla a lábát, és hasonlók.
2017. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ájulásig du.......nám.
2017. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
El vinném mondjuk Badacsonyba, na nem kellene feltétlen teljesen felmászni a hegyre, aztán borozgatás, utána irány a víz, ha nyitott mint én akkor tuti dumálgatnánk másokkal is meg persze egymással is és aztán éjszaka jöhet az érzékiség
2017. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

kinyalnám a bugyiből hogy elélvezzen párszor majd jolmeg,d.ug,.ná.m többször is, közbe kis simogatás ijenek

ha ide kerülsz elém részletesebben elmesélem

2017. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A lábát kényeztetném csak.
2017. aug. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!