Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Büszke lehetek magamra? 22F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Büszke lehetek magamra? 22F

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy nálam 2x idősebb milffel, aki úgy elélvezett, hogy szex után percekig remegett a teste. Bakancslistámon ezt kipipálhatom, de ilyen szexxel még felejthetetlenebb lesz. Nektek ez büszkeség lenne vagy szerintetek gáz meghúzni egy 2x idősebb nőt? Privátba is jöhetnek a vélemények!
2017. okt. 10. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Sztem gáz, de nekik egy isten áldása vagy
2017. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jól érezted magad? Igen.

Jól érezte magát? Igen.

Akkor nem gáz.

2017. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

<trollcomment>Nembaj, ha a fiatal srácok a milfekre buknak, mert a korukbeli csajokat úgyis elhappolják előlük az idősebb pasik (mert azok meg a fiatal csajokra buknak, nem az öreg tyúkokra)</trollcomment>

Okés, amikor én voltam fiatal, én is büszke voltam, ha elkaptam egy milfet :D

2017. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindegy, hogy hány évesek vagytok. Ha így ki tudsz elégíteni egy nőt, az mindenképpen elégedett tesz, joggal. Amíg kölcsönösen jólesik, addig ne törődj a körülményekkel, élvezzétek egymást.
2017. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Soha nem értettem, hogy miért lenne ez akkora dicsőség. Egy fiatal lányt megkapni sokkal inkább az, hisz ők még feszesek, szexik, egy lógós csöcsű nyanyát miért dicsőség meghúzni? :D Najó, persze vannak a "Stifler mamája" típusú milfek is, de ez akkor sem nagyobb dolog, mint egy fiatal.
2017. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hát talán azért nehézkesebb milfet meghúzni, mert ritka mint a fehér holló és az a fehér holló is azért fehér mert van egy gazdag férje, aki biztosítja az anyagiakat a jó kinézethez (fodrász, kozmetikus, személyi edző, szépruhák stb) ...tisztelet a kivételnek.

Legalábbis nekem a milf kategória az, akit legalább annyira vonzónak találok, mint egy fiatal csajt. Pl. volt az Éjjel Nappal Budapestben a Milán barátnője az a Klaudia. Na nekem ő egy nagybetűs MILF:

[link]

2017. okt. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Tudtad, hogy nem szexxel, hanem szexszel?
2017. okt. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

A helyesírásodra ugye nem vagy büszke?

Nem tudom hogy mi büszkeség van abban hogy anyád korúval dugtál és élvezte.

Majd ha idősebb leszel és elértél valami maradandót na arra lehetsz büszke

De arra hogy orgazmust okoztál egy 40-s Nőnek azt nem mondanám akkora dolognak.

23 N

2017. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kitaláltad, vagy ennyire nincs kinek elmondani hogy inkább itt menőzöl vele?
2017. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!