Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha félek a szextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha félek a szextől?

Figyelt kérdés
Félek attól, hogy nem tudom kielégíteni a partneremet és csak ő okoz nekem örömöt. Hogy őszinte legyek, sokszor agyalok azon, hogy emiatt egy idő után elunja magát és elhagy. Tudom, hogy amúgy ő nem ilyen ember de a férfiaknak fontos a szex. Nem vagyok túl tapasztalt és nem tudom, hogy mit hogy kell csinálni és az önbizalmam sincsen a toppon.

2017. okt. 10. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagy cucc. Kissé túl van misztifikálva.

A szexet a vágy teszi érdekessé, vagyis szerelem vagy vonzalom a kulcsa. Ezek ha megvannak gyakorlatilag bármit csinálsz az nagyon jó lesz.

Ha már képben vagy az elmélettel akkor pláne közelebb vagy a jó megoldáshoz.

Az meg a másik hogy a szexben nem csak adni lehet hanem elvenni is. Magyarán ha nem jó úgy ahogy csinálod majd csinálja ő úgy ahogy neki is jó.

2017. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mondd, hol tartotok most?
2017. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Már lefeküdtünk egymással de én Őt még nem elégítettem ki és emiatt kicsit szarul érzem magam és nem is tudom, hogy hogy fogjak hozzá. :D
2017. okt. 10. 18:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye kérdés, de te melyik fél vagy? Nő vagy férfi?
2017. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
The million $'s question
2017. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok. :D
2017. okt. 10. 18:52
 7/13 anonim ***** válasza:

Az azért elég ritka, hogy egy nő ne tudjon kielégíteni egy férfit...fordítva gyakran előfordul, de ilyet még nem hallottam.

Ha lefeküdtetek, akkor benned volt, nem? Gondolom el is élvezett akkor...

2017. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Elélvezett de általában csak ez az egyfajta örömszerzési forma van a számára. Orálisan még sosem elégítettem ki pl, és tökre szégyenlem,hogy nem merek hozzáérni,mert amúgy biztos örülne neki. Hogy lehet ezt a gátlást lekuzdeni?
2017. okt. 10. 19:34
 9/13 anonim ***** válasza:
És ha megpróbálod beszélni vele ezt a dolgot? Talán Ő rá tudna vezetni és könnyebben menne. :)
2017. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak félek, hogy ettől kevésbé talál vonzónak.
2017. okt. 10. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!