Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért félek ennyire az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ennyire az első szextől?

Figyelt kérdés

Barátommal több mint fél éve vagyunk együtt és lassan idejét érezzük annak hogy lefeküdjünk. Szűz vagyok és tényleg nagyon félek az első alkalomtól emiatt mindig kiborulok ha szóba kerül ez a téma, lehetetlen velem erről beszélni. Tudom hogy ő vár rám, mert mindig ezt bizonygatja és nem is próbálkozik. De már említette hogy szeretné. És meg is értem őt, 18 éves és ő is szűz, normális hogy vágyik már rá, puszta kíváncsiságból is. Én viszont nagyon félek. Nem csak attól, hogy fájni fog, hanem hogy utána majd elhagy, esetleg rosszul végződik és valamelyikőnknek komolyabb baja lesz, vagy hogy annyira kellemetlen lesz hogy elmegy a kedvem az egésztől.

Eddig csak az ujjazást engedtem meg neki, de lassan szeretnék többet is. Ehhez viszont le kell győznöm a félelmeimet, de fogalmam sincs hogyan. 17/L.



2017. szept. 8. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
De miért hagyna el, ha már fél éve jártok? Miért fájna, ha már megy az ujjazás? Tudod mitől kell félni? A fogorvostól. Bár már attól se nagyon mert szinte mindent el tudnak érzésteleníteni. Arra vigyázz, hogyha nagyon görcsölsz, akkor tényleg szar lesz.
2017. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
ne féljetek ebbe még senki se halt meg lol. toljátok éjjel nappal :D
2017. szept. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%

17 évesen már kicsit érettebben gondolkoznak erről a lányok. Már a 13 éves unokahúgom is értelmesebb ennél...


Szerintem kamu kérdés. "Valamelyikőnknek baja lesz". :D

Na persze... Szerintem egy 150 kilós számítót püfölő 35 éves munkanélküli kisfiú írogat anyuci pincéjéből.

2017. szept. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne félj, nem is fáj mindenkinek. Ha fáj is, nem örületes, csak enyhe fájdalom. Viszont eggyé válsz egy olyan vkivel. Aki szeret...
2017. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
a szeretkezésnek a házasságban a helye! S ha félsz tőle, nem vagy rá kész. Akkor még türelem, ki lehet írni az esküvőig :)
2017. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is nagyon féltem az elsőtől, hogy fáj majd, béna leszek, a barátom ugyan úgy szűz volt. egyikünk sem volt béna, és nem is fájt, mert amikor szóltam, vagy látta rajtam, hogy nem oké, akkor lassítottunk. mi is fél év után vesztettük el. utána még masfél évig együtt voltunk :)
2017. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 18 voltam mikor összejöttem a 20 éves párommal. Neki volt már előttem jó pár kapcsolata (abból 4 emberrel szex is,és a négyből 3 szűz volt) nekem senkim nem volt előtte. 4 hónap után (19.szülinapom utáni hétvégén) feküdtünk le először. Ő folyamatosan kérdezgette, hogy szeretném-e már? Én még sokáig nem éreztem késznek magam. Viszont féltem, hogyha nem fekszem le vele, akkor elhagy. Felhoztam neki, megbeszéltük,nyitottan, őszintén. Aztán egy reggel egymásnak estünk,elkapott minket a hév,és nagyon jól sikerült az első.(Persze védekeztünk) Aztán eltelt pár hónap, és úgy döntöttünk, hogy összeköltözünk.

Azóta pedig már együtt élünk 16 hónapja.

2017. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!