Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolat megszakadt, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat megszakadt, de mégis ír nekem?

Figyelt kérdés
Fél évig szexkapcsolatunk volt egy pasival.. Amúgy nem annak indult , mert én komolyan gondoltam, mint kiderült ő mégsem, ezért két hete otthagytam őt, mivel kezdtem többet érezni. Eltelt egy hét és rám írt, mintha mi sem történt volna. Kérdezget hogy milyen napom volt, mit csinálok mostanában. Szerintetek ez így mennyire korrekt , amikor én próbálnám elfelejteni? 21/L
2017. okt. 11. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Egy hét után már biztos hiányzik neki, izé... hiányzol neki.
2017. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én akkor érezném magam bunkónak, ha egy fél évig kezelgetett csajhoz egy ilyen nézetkülönbség után többet nem is szólnék. Egy hét mindkettőtöknek elég volt arra, hogy végig gondoljátok, hogy mit akartok. Ha ő most sem akar többet, Te sem kevesebbet, akkor most nyugisan elköszönhettek egymástól.
2017. okt. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont a Te helyzetedben vagyok én is....Én abban reménykednék, hogy hátha rádöbbent, hogy veled akar lenni.:) Remélem így van.
2017. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Nem talált mást, ennyi.
2017. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!