Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 évesen vér ciki szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen vér ciki szűznek lenni, hol találok végre olyat aki?

Figyelt kérdés

Szűz vagyok még 20 éves leszek nem sokára. Tudom..nagyon ciki,valami baj van velem, selejtes vagyok,hibàs, lelki gondjaim vagy kötődési problémám lehet, gátlàsos vagyok és ronda.


Tudom,hogy ma már a férfiak 99%-a nem kezd szűz lánnyal,macera,túl sokat kell várni (2,3,4 hónapot akár..ez ám a világ vége...) bénázik,nem tud jól szopni,nem szeretnek tanító bácsik lenni,undorodnak a vértől,jobb ha egy csaj tapasztalt és tudja mit kell csinálni.


Szóval arról már nem is merek álmodni,hogy majd megismerkedek valakivel,akit komolyan érdeklek és nem felszínes,nem csak dugni szeretne..szóval akivel ismerkedhetek, találkozhatok,aztán majd alakul magától,de nem fogok vele szexelni 1-2 hét után..és fél évet sem fogok várni ez is fix. Szerelemről,szeretetről,bizalomról,értékrendről inkább ne beszéljünk.


A kérdésem,hogy HOL lehet keresni olyan férfit akivel el lehetne veszíteni a szüzességem? Neten próbálkoztam,de nem volt valami eredményes és nem is bízok ezekben a netes hapikban. Ez kilőve..itt sem kérek privátot amúgy, nem akarok ismerkedni neten.


Valakinek más ötlete van? Köszi előre is :)


2017. okt. 12. 17:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

24 vagyok és szűz.

És egy pillanatig sincsenek gátlásaim miatta.

2017. okt. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez nem értem hogy kapcsolódik ide,de...oké. Nem a kérdésre vàlaszoltál.
2017. okt. 12. 17:43
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Ugyanazt irom mint az elso 24 f szűz vagyok én inkább szűz♍ lányt választanék mivel halak vagyok senkit nem izgat nehogy már macera lwgyen hogy megtisztelsz valakit a jelenléteddel menjél már
2017. okt. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez sem válasz a kérdésemre. 😫
2017. okt. 12. 17:54
 5/15 Sunshinedoll ***** válasza:
65%

Én is 21 évesen szexeltem először, nagy ügy :D


Ha ennyire zavar, hogy más mit mond, akkor ne mondd meg nekik, hogy szűz vagy, és kész. Normális pasit az ilyesmi nem nagyon érdekel. Akit érdekel, azzal nem érdemes lefeküdni :D

2017. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Szándékosan írok ide és nem privátban, mert tiszteletben tartom a kérésedet.

Viszont örülnék ha erről mégis csak privátban értekezhetnénk. Rajtad áll szeretnéd-e. Amúgy egy érett pasi vagyok. (már ha ez számít)

2017. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Butaság amit írsz, válasz-e a kérdésedre vagy sem, így van.


" Tudom..nagyon ciki,valami baj van velem, selejtes vagyok,hibàs, lelki gondjaim vagy kötődési problémám lehet, gátlàsos vagyok és ronda. "


Te tudod, hogy így van-e, viszont cikinek egyáltalán nem ciki. 23 évesen vagyok szűz, igaz nem lány, de lasz_rom.


" Tudom,hogy ma már a férfiak 99%-a nem kezd szűz lánnyal,macera,túl sokat kell várni (2,3,4 hónapot akár..ez ám a világ vége...) bénázik,nem tud jól szopni,nem szeretnek tanító bácsik lenni,undorodnak a vértől,jobb ha egy csaj tapasztalt és tudja mit kell csinálni. "


Szerintem több az 1%-nál. Nagyon sok fiúnál pozitívum, hogy ha a lány még szűz és Ők vehetik el a szüzességét. Megtisztelő, hogy addig senkinek nem adták oda, de jött valaki, akiben annyira megbíznak és szeretik, hogy úgy érzik eljött az idő. Normális fiú vár és megért, valamint segítőkész. Én pl. nem szűz lány esetében is simán várnék 2-3-4 hónapot, hogy ha ez az óhaja - ha muszáj még többet is.


" Szóval arról már nem is merek álmodni,hogy majd megismerkedek valakivel,akit komolyan érdeklek és nem felszínes,nem csak dugni szeretne.. "


... ez nem valami földtől elrugaszkodott kívánság lenne, de te tudod. Szerintem ne veszítsd el random emberrel, hanem olyannal akit szeretsz. De te tudod.


Nem válasz a kérdésedre, de akkor is ez a véleményem.


23/f

2017. okt. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van!

Na, de ha te el akarod veszíteni menj el egy szórakozóhelyre és majd lesz valami. De meg fogod bánni, ha így teszel. Volt ott egy lány ő így vesztette el a szüzességét mégis megbánta.

2017. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom vallásos vagy-e. Én személy szerint vallásos fiatal közösségben találkoztam becsületes, jóindulatú emberekkel, akiknek az értékrendje számomra elfogadható. Tehát az a válaszom, hogy talán vallásos közegben találod meg azt a pasit akit keresel.
2017. okt. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szia :) Én tavaly veszítettem el a szüzességem 23 évesen. Előtte egy percig nem gondoltam azt, hogy gáz az, hogy még szűz vagyok. Megvártam a megfelelő embert, akit szeretek és ő is ugyanúgy szeret engem. És megérte!!! Ne dobd oda magad valakinek csak azért hogy túl legyél rajta és végre elmondhasd "én is szexeltem". Szerintem nagyon meg fogod bánni. És nem igaz hogy minden férfi undorodik a szüzektől... plusz ha szeret várni fog rád :) Fel a fejjel ;) 24/N
2017. okt. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!