Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg lehet úgy valakit álmában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet úgy valakit álmában ujjazni, fogdosni, hogy ne kejjen fel?

Figyelt kérdés

2017. okt. 13. 16:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok is jöhetnek
2017. okt. 13. 16:13
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Miért másképp nem jutsz nőhöz, csak ha a hugodat fogdosod?
2017. okt. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
engem biztos nem tudnál
2017. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Az eszméletüknél lévő lányok nem elég vonzóak neked, vagy mi a Zisten bajod van?
2017. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Kejjen?

Na mindegy.

Elkezdheted, de biztosan fel fog ébredni.

Az intim területek érzékenyebbek a többi testrésznél, mert ritkábban vannak középpontban. Ezek a területek tele vannak idegvégződésekkel, és ugye tudjuk mi az idegek szerepe....

Engem már sokszor ébresztett pasi azzal, hogy a puncimon ügyködött. Határozottan kellemes ébredés az ilyen.

Már ha az illető szeretné, ha így érj hozzá.. Ha nem, számíthatsz sikításra, esetleg pofon cunamira...

2017. okt. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Szánalmas vagy.

Guminő való neked,az nem ébred fel semmire sem.

*keljen

2017. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mitől alszik.
2017. okt. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem narkolepsziás, akkor nem.


Azt vágod, hogy szexuális erőszak?

2017. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
Most miért nem tudtok egy kérdésre normálisan válaszolni? Megláttam a kérdést, engem is kíváncsivá tett. Láttam van sok válasz, de minek a sok válasz? Ennyire szánalmasok vagytok, hogy válasz helyett csak a kérdezőt tudjátok ócsárolni? Nem próbálnám ki ezt, de ha már láttam a kérdést, elolvastam volna a normális válaszokat - ha lennének.
2017. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég mélyen alszom, de ha taperolnak akkor fel szoktam kelni rá.Volt rá párszor eset és felkeltem.
2017. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!