Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM közben hogy lehet elérni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM közben hogy lehet elérni hogy ne a barátom (szubmisszív) akarjon irányítani folyton?

Figyelt kérdés

Mint kitalálhattátok nem vagyok született domina, talán még a természetem se túl dominá(n)s, de mégis nagyon tudom élvezni az efféle játékokat


Sajnos a barátom aki tulajdonképp bevezetett ebbe a világba olyan, h igényli h dominája legyek, d enem hagyja, és mindig meg akarja tervezni pontosan (de tényleg lépésről lépésre) h miket csináljak vele...

Ez így izgalmas de nem mindig élvezet nekem... néha inkább fárasztó.. néha kedvem sincs hozzá.. jó lenne ha néha csak simán kihasználhatnám őt, meg a helyzetet egy kicsit... v nagyon xD


(24/L és 25/F)


2017. okt. 13. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szépen meghallgatod amit mond és utána teszel rá magasról. Ha tényleg szubmisszív akkor be fog neki jönni, hogy azt csinálod vele amire te vágysz.

Kötözd ki, akkor tuti a siker :D

2017. okt. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor elkezdi mondani befogod a száját és azt mondod neki "kussolj!" Nekem nagyon bejönne.
2017. okt. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik este vedd a kezedbe az irányítást. Te tervezd meg mit akarsz csinálni. Neki meg a "Nem pofázik! Kuss legyen!" Mondatok legyenek irány adók. Ahányszor mégis megszólal, annyi bünti. Érezd jól magad!
2017. okt. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

annyit tarts tiszteletben, hogy olyan dolgokat nem teszel amik ellenne lennének, de a többit meg úgy csinálod ahogy akarod :P


itt a lényeg, hogy TE döntesz, TE irányítasz, persze lehetsz kedves, hogy hallgathatsz rá, meg kíméletes, hogy leállsz amikor soknak tartod a barátodnak, de lehetsz akár kegyetlen is...


kötözd meg/ki és onnantól még nagyon ellenkezni sem tud, de azért figyelj a visszajelzésekre!

2017. okt. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor legyél tényleg domina és ne a szub viselje a nadrágot (de hülyén hangzik😂



Viccet félretéve, mutass neki erőt (nem erőszakot) egy kiszolgáltatott helyzetben és irányítsd te az eseményeket.


Legfőbb ideje ráadni a szájpecket a srácra és véget vetni a bohóckodásnak



F/40, dom

2018. febr. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és mielőtt ágyhoz bilincselve körülmetélnéd egy láncfűrésszel, jusson eszedbe hogy semmi olyat se tegyél vele, amely neked nem jönne be fordított esetben.
2018. febr. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 De La Cruse ***** válasza:
Csak azt akarja, hogy jó legyen.
2018. ápr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!