Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van az hogy a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a lányok többségének a méret a nagy pénisz számít?

Figyelt kérdés

Talán azért mert a nagy pénisz sokkal intenzivebb jobb szexet okoz mint egy kis pénisz?

Érdemes lenne pénisz nagyobitó műtéten átesni?

Mennyibe kerülhet egy ilyen műtét és hogy csinálják tényleg úgy csinálják hogy félig levágják a péniszt aztán vissza varják?



2017. okt. 14. 07:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ne parázz a méreted miatt!!! Csak a megfelelő nőt kell hozzá megtalálni.

Nekem volt olyan hogy 2 ujjam alig fért bele izgatás után, de olyan is aki izgatás nélkül a 4 ujjanat lazán elnyelte.

Akkor most mi van a mérettel?

2017. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 fannika29 ***** válasza:
81%
Sokkal jobb a nagyobb, de azért ne legyen túl nagy se.. :)
2017. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A nagyobb pénisszel se lesz sokkal intenzivebb és jobb a szex. Sokat nem ér a 20cm se, ha normálisan nem tudják használni.
2017. okt. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ezek a méret kérdések már a sírba visznek. Mérettől függetlenül lehet vki jó vagy rossz az ágyban.
2017. okt. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
Mert a nagy farkú baráttal lehet villogni a barátnők előtt, míg a 8 centis mütyűrrel rendelkezővel nem.
2017. okt. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
27%
Ne parázz! Minden kulcshoz van egy zár.
2017. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem a te farkad mérete számít, hanem hogy a farkadhoz megfelelő méretű hüvelyt talald meg (nagyon szerencsés esetben lelkileg is osszeilletek annyira mint testileg). Az exem penisze nagyobb volt, mint a mostani páromé, mégis jobban kitölt a párom, nagyobbnak érzem, keményebb neki. A szex pedig... ég és föld... összehasonlíthatatlanul jobb vele mint a volt barátommal. Imádoooom:D

Az hogy szemmel látsz valamit, nem feltétlenül tükrözi a valóságot, a gyakorlatban derül ki, hogy mi az igazán jó ;)

2017. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló 16osnak teljesen véletlenül “félig hasznosra” értékeltem a hozzászólását, pedig óriási igazság. Egy mondattal leírta azt, amit én egy kis regénnyel akartam sugallni...:)
2017. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi mindjárt jönnek a nagy megmondó nők, hogy nem számít a méret a kisfarkú EXével is jó volt XD... Igen mindnek számít a méret az ilyen nevetségesen kicsi 12cm-el semmire sem mész, főleg ha nem tartozik hozzá egy 4-4,5cm-es vastagság. A képedbe röhögne a legtöbbje,csak sok nem meri ezt meglépni. Amúgy meg jobb ha tudod, hogy a nők az értékesebbek, felsőbbrendűek nekik van joguk csak kritizálni, hisz egyenjogúság van!
2017. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!