Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ti mennyire tárgyalját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mennyire tárgyaljátok ki egymás közt, osztályban, barátnői társaságban a pasik farkát?

Figyelt kérdés

Pl. ha szexelsz egy osztálytársaddal vagy közös fiúismerőssel, vagy van egy szexpajtásod, elmondod a barátnőknek, milyen, mekkora a szerszáma? Volt már, hogy emiatt egy srác „népszerű” lett?


A komoly kapcsolatoknál mi a helyzet?


És olyan előfordul lányoknál, hogy egy csúnya vagy nem szimpatikus pasi hirtelen elkezdi izgatni őket, mert megtudják, hogy nagy lőcse van?


Csak nyugodtan, őszintén, korral, és ne foglalkozzatok a leribizlizésekkel, mert úgyse igaz.



2017. szept. 30. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt egy osszejartunk szexelni az egyik munkatarsnommel, majd beleszerettem egy masikba es vegul vele szexeltem. ki tudja mi volt a hatterben
2017. szept. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Méretet nem nagyon tárgyalunk ki, csak teljesítményt inkább. Nálunk természetes dolog teljesen. Mondjuk mindenki komoly kapcsolatban van. Lehet szokatlan, de nálunk az egész baráti társaságban teljesen megszkott meg elfogadott téma a szex. Párom haverjaival is szoktunk ilyenekről beszélni.
2017. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Ez lánytól függ. Én nem szoktam senki méretét elmondani a barátnőimnek, de közülük van olyan, aki centiméterre pontosan tudja mindig az aktuális partnere méretét és ezt mindig közli is velünk (pedig nem kérdezzük :D).


"És olyan előfordul lányoknál, hogy egy csúnya vagy nem szimpatikus pasi hirtelen elkezdi izgatni őket, mert megtudják, hogy nagy lőcse van?"


Nem, ilyen nincs. Aki ronda vagy bunkó, az mindig is ronda vagy bunkó marad. Nincs az a méret, ami ezt ellensúlyozni tudná.

2017. szept. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Lehet mi vagyunk a selejtek de a pasink farkáról sose dumáltunk.

Max annyit hogy jó e vele a szex vagy nem

2017. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Sunshinedoll ***** válasza:
61%

Semennyire.


Egyetlen egy esetben említettem meg, de azt is azért, mert utólag hallottam, hogy a srác mindenkinek azt terjeszti, mekkora farka van, közben meg egy kis csiklandozást se éreztem, na mindegy, és mikor egy ismerősöm, aki tudta, hogy szexeltem vele rákérdezett, akkor válaszoltam.


26l

2017. szept. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!