Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki letudná írni nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki letudná írni nekem pontosan, hogy mi különbség van a kettő között, miben más?

Figyelt kérdés

Majdnem minden nő találkozott már kisebb/vékonyabb , nagyobb/vastagabb pénisszel...

Valaki letudná nekem írni, hogy miben másabb egy vékonyabb(3-3,5cm átmérőjű), mint egy átlagos (4-4,5cm átmérőjű) pénisszel a szex?

Kellemesebb érzés egy átlagossal?

Vagy ha maga a szex jó, akkor az az egy centi elenyésző?

Vagy ha a ti barátotoknak is kicsi van/lenne elmondanátok neki, hogy jó vele, de azért hiányzik még egy két centi!?

Őszintén megmondom, hogy azért vagyok kíváncsi, mert nem tudom, hogy mit érezhet... a szex jó, Ő mindig azt mondja, hogy "elég" neki... viszont... nem azt mondom, hogy harangozom benne, de nagyon kevés olyan póz van, amiben érzem, hogy valamelyest kitöltöm.

Vagy attól függetlenül még élvezhető lehet neki, hogy nem vagy a "mérete" !?



2017. okt. 15. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
ma már lehet kapni egyfajta pénisz növelőt, olyan, mint az sd card adapter, sex shop ban tudni fogják ...
2017. okt. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok múlhat rajtad is. Helyezkedj, mozogj úgy hogy jobban bejárd a hüvelyét. Lehet úgy is irányítani hogy bizonyos részeit jobban "böködje". Vannak lehetőségek.

Amúgy lehet hogy eleve tág a csaj. Nekem 5 centi de így is nagyon hamar kitágul, és onnantól már nekem is ügyesebbnek kell legyek. Ellentétben az előző csajjal akinek szinte végig éreztem hogy szűk.

2017. okt. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos én érintett vagyok ebben. Kicsi és vékony a méretecském, nem volt olyan nő aki a kis vékony méretet (12/3,5cm) élvezte volna. Az átlag 15/4-4,5cm és ami ez alatt van egy szemét, ezt ők is tudják.. Tudod amikor írják, hogy nem számít a méret, mert a kisfarkú EXével is jó volt.. persze hogy így volt.. Semmit nem fognak érezni belőled, ha neked is ilyen kicsi. állandóan kicsúszol a nőből egy csomó póz kilőve.. Meg csak gondolj bele ránézel arra a semmiségre ami lábad között van és baromi kicsinek látod, de nem csak te látod ezt, hanem a nő is nyugi..
2017. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor te még jobban jártál egy szempontból...

nekem csak 3 cm átmérőjű... 10 centi sincs a kerülete...

2017. okt. 15. 19:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem sokkal jártam jobban ez nem az a játék, hogy vakok közt a félszemű a király. Az 0,5cm semmit sem jelent!
2017. okt. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!