Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a különbség egy prostituált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség egy prostituált, és egy olyan nő között, akinek rengeteg egy éjszakás kalandja volt/van szingli korszakában?

Figyelt kérdés
Mindig jönnek azzal, hogy milyen gusztustalanok a prostik, és nagyon sokszor nem itélkeznek azok felett a nők felett ugyanigy, akik sűrűn váltogatják a szexpartnereiket, annak ellenére, hogy a fiatal nők nagy részénél ez bevett szokás, sőt természetes számukra. Miért van ez a kettős mérce, miért nem számit a társadalom szemében egy sok partneres nem prosti nő ugyanolyan gusztustalannak, mint egy prostituált?

2017. szept. 3. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
A pénz.
2017. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Én nem kértem pénzt soha a szexért. Az a különbség
2017. szept. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy vettem észre, hogy egyenlően gusztustalannak tartják mind kettőt.

Én speciel a prostituáltakat nem ítélem el, mert régen amúgy is egy elfogadott munka volt.

2017. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

A prosti pénzért csinálja

Viszont egy igényes prosti gumit használ egy kis jattért se engedi óvszer nélkül mert lehet hogy pénzért csinálja de fontos az egészsége plusz rendszeres szűrésre jár.


Egy kósza 1 éjszakásnál lehet elő se került a gumi a hirtelen fellángolás következtében és a csaj egy csomó nemibetegségtől hemzseg

2017. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
egy prostitált a szeretteit kapcsolataiból nyeri az energiát amit elad
2017. szept. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
71%

A szexualitás kiélése senkit nem tesz gusztustalanná! Ez egy elég buta felfogás!

A prostik általában kényszerből teszik, pénzért óvszerrel de azért ők se vállalnak el mindenféle ocsmány alakot.

A könnyűvérű csajok ellenben többet válogatnak és élvezetből teszik.

A társadalom meg alapvetően eléggé buta.

2017. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez megint az a buta sztereotípia, hogyha egy férfi sok nővel volt akkor ő a király, ha egy nő sok férfival akkor egyből prosti szintjére van víve. :D Igaz én kapcsolatban vagyok, és eddig csak a barátommal volt szexuális kapcsolatom, nem tartom kizártnak, hogyha szingli lennék, és nem végynék elköteleződésre/komoly kapcsolatra, akkor nem mennék bele egyéjszakásba. Én szeretek szexelni, igénylem is a párommal. De ha nem lennénk már együtt, és nem akarnék még egy szakítást átélni a közeljövőben, akkor jegelném a hosszútávú kapcsolatokat. De ettől a libidója megmarad az embernek. És kellő odafigyeléssel szerintem teljesen belefér az egyéjszakás kalandok élvezete is.
2017. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem egyformán visszataszító mind a kettő. A pénzes prosti is és az is aki önszántából átjáróházat csinál a puncijából.

De azt hiszem az én véleményem nem nagyon érdekli őket. Jelenleg is ugyan úgy kúrják őket.

2017. szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
78%
A prosti pénzért szinte válogatás nélkül bárkivel lefekszik (naponta több férfival), kényszerből, nulla érzelemmel. Egyéjszakásnál olyannal fekszel le, aki vonzó számodra, a saját akaratodból és általában érzelmek is vannak (a szexuális vonzalom és az izgalom, a vágy is érzelem - ellentétben egy prostival, aki unottan várja, mikor lesz már vége a dugásnak).
2017. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kettő ugyanaz. Nem az örömlányokra gondoltál, akik pénzért okoznak örömet? Az egy ugyanolyan szakma, mint bármelyik másik. Nem kell őket egyáltalán lenézni. Ráadásul a "sokkalandos" nőktől nagyobb az esélyed, hogy elkapsz valamit. Az örömlányok megválogatják a partnereiket, tévhit, hogy "bárkivel". De ez nem mondható el azokról, akik részegen, teszik szét a lábukat, ráadásul olyan férfiaknak, akik sok másik nővel is megteszik ugyanezt. Ők az igazi betegség terjesztők. Amíg az örömlányokhoz, inkább azok járnak, akiknek esélyük sincs mástól elkapni valamit. Nem is beszélve arról, hogy ők vigyáznak magukra.
2017. szept. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!