Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anya most reggel rám nyitott!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya most reggel rám nyitott! Beszéljek vele ha hazajött?

Figyelt kérdés
Most reggel masztiztam és anyu rám nyitott, mind a ketten meglepődtünk és be is zárta az ajtót. Már elment dolgozni de nagyon ciki volt. Ha hazajön beszéljek vele róla, hogy szoktam csinálni vagy ne hozzam fel ha ő se hozza fel? L
2017. okt. 16. 07:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, ő is szokta csinálni.

Ha ezek után sem kopog mielőtt benyit egy csukott ajtón, akkor arról beszéljétek.

2017. okt. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
De neked is annyi eszed van. Mi lett volna ha megvárod mig elmegy dolgozni?
2017. okt. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2017. okt. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, kétféle szülő van. Az egyik tudja, hogy miért kopog mielőtt belépne a tini gyereke szobájába. A másik egy ilyen eset után fogja tudni.
2017. okt. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok ?
2017. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem tudta, hogy csinálod, azért sejtette.

Most már tudja. :)

Nyugi, ő is biztos csinálta, vagy akár ma is csinálja.

2017. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%

Jaj menjetek már ezzel a kopogásosdival. Kiváncsi lennék, hogy mikor ti lesztek 35-40-45 évesek, fogtok-e a saját házatokban, lakásotokban kopogni reggel a gyereketek ajtaján. Nem. Figyeljen oda a maszturbálo hogy szabad-e a terep vagy nem. Vagy becsukja az ajtot kulcsra, vagy odafigyel a léptekre. Ezek csak nagyképu itnernetes válaszok, hogy "kopogjon b@ssza meg"...


Kedves kérdezo: nem kell ezt felhozni. Anyukád se fog róla szólni, neked sem kell. Nem fog tortonni semmi. Minden ugyan olyan lesz, mint ha meg se tortént volna. Ne aggodj ezen. Anyud is igy gondolja, ne aggodj. Inkább figyelj oda, mikor csinálod. Csináld este, mikor már mindenki alszik, de legalább mikor már mindenki punnyad a sotétben és nincs nagy mozgás, vagy a furdiben bezárva, vagy a takaro alatt. De foleg ne reggel, mikor mindenki keszulodik. Az nem épp szerencsés idopont maszturbáciora.

27F

2017. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem ilyen egyszerű, mert ha eddig nem zártad az ajtót, akkor olyan fura most zárni. Mintha kiírnád, hogy masztizom, ne zavarj.

Mindazonáltal, most megoldódott, egy életre. Ha becsukod az ajtót kilincsre, kopogás után se fog benyitni, amíg nem mondod: szabad!

Szerintem sincs ezen mit megbeszélni. Biztos, hogy nem fogja szóba hozni, te se tedd.

2017. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#17 igen, mindig (!!) kopogok, ha a gyerekhez akarok bemenni, és megvárom, amíg azt mondja: “igen”. Ez az ő birodalma, nem rontok rá. Már 7 éves korában is udvariasan kopogtam, megadtam neki a tiszteletet.
2017. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engedd el
2022. jan. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!