Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogyha írnak itt valakinek, aki kiírt egy kérdést, akkor majd szexelni fog velük az illető?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy kérdést és csomóan rámírtak, hogy van-e kedvem ismerkedni. Mikor az ember kétségek közt vergődik, tanácstalan vagy épp maga alatt van, akkor miért ilyenekkel bombázzák?

A másik "kedvencem", aki azt írta, hogy " megleckéztetné a barátom", ha akarom... miből gondolja, hogy azt akarom, hogy bárki is megdugja? Manapság ez így megy? Facebookon meg itt (meg még jópár nem erre kitalalt helyen) kell szexpartnert keresni?


2017. okt. 16. 08:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Azért mert ez az oldal nagyrészt kanos kisfiúk, és ostoba kislányok gyűjtőhelye, akik tizenévesen adnak szerelmi, párkapcsolati és életvezetési tanácsokat. :D

Egyébként nekem az volt a legdurvább, amikor elvesztettem a szüleimet, és azt kérdeztem, hogy dolgozzam fel a gyászt. Erre számtalan olyan levél érzezett, amiben segítettek volna "megvígasztalni". Szóval itt sokkal többet ne várj.

2017. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 mikeXxX ***** válasza:
0%

Az ismerkedés mióta = a szexpartnerséggel?

Szerintem te komlpikálod túl nem minden ember csak kefélni akar . 38f

2017. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mert kanosak. :D
2017. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%

hidd el ezek bepróbálkoznak mindenkinél :D


am szexre itt már jó pár lehetőségem akadt, szóval sok nőt/lányt fel lehetne itt szedni, ha valaki akar

van itt azért sok csaj is aki dugni akar, de ugye nem akárkivel, a kiéhezett pasik inkább visszataszítóak

2017. okt. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Abból szűrtem le, hogy aki ismerkedést ajánl szexet keres, hogy eddig mindegyik 2-3 levél után oda lyukadt ki, hogy kivel, mikor, hol, hogyan szexeltem, milyen volt és van e kedvem szexelni. A másik, amikor random ráírnak az emberre, hogy "szerinted elég nagy a farkam?"


Ha már a gyászt se tartják tiszteletben...elképesztô!

2017. okt. 16. 08:41
 6/20 anonim ***** válasza:
57%

nem mindenki csak szexet keres, olvastam itt többeket akik elég jó kapcsolatot tudta összehozni, nekem is van innen 2 exem amik komolynak indultak és tartottak is huzamosabban

sok a kiéhezett kanos pasi ez tény, itt is és bárhol máshol beléjük lehet futni

lehet a szexről kulturáltan normálisan beszélgetni, de egyeseknek ez nem megy...


a farkas képekről meg annyit, hogy én elkezdtem terjeszteni egy farkas képet, viccből megmosolyogtatni párakat, de a körítés az volt, hogy "ez egy farkas kép" és mégis sokan megnézték :D szóval a nőket sem kell félteni, hisz ha annyira zavarná őket, akkor meg se nézték volna :)

[link]


vannak itt lelki betegek, főleg egy csalódás/szakítás után az ember padlón tud lenni, ilyenkor kell vigyázni, hogy nehogy belefuss valami idiótába

amilyen történeteket hallok néha...

2017. okt. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ez egy anonim oldal./"amit máshol nem mertél..........itt megkérdezheted......"/.
2017. okt. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Engem nem is a normálisak zavarnak, nekem is vannak "ismerőseim" innen... :)
2017. okt. 16. 08:55
 9/20 anonim ***** válasza:
az idiótákra is van egy gomb :)
2017. okt. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem a férfiak hiszik kérlek, hanem a kangörcsös tinik/alighuszonévesek.

IRL nem megy nekik, hát próbálkoznak itt (is), no.

2017. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!