Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyit tudnátok várni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyit tudnátok várni az elsővel, ha a barátnőtök fiatalabb lenne?

Figyelt kérdés
Erre általában jönnek olyan válaszok, hogy "bármeddig várok" Itt a fiúk ezt tényleg komolyan gondolják, vagy úgy vannak vele, hogy a lány nemsokára úgyis beadja majd a derekát?

2017. okt. 16. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van ilyen is olyan is. Én várnék fél évet biztosan, ha arra van szükség.
2017. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Akármennyit. Ha szeretek valakit, nem azért szeretem, hogy megd*gjam, hanem önmagáért.
2017. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

SZŰZ VAGY NEM?


Ha igen, akkor 3-4 hónapot simán. Ha nem, akkor 1-2 hónapot. De a két hónap már olyan maximum, hogy őrülten belé kell legyek zúgva.


Ja és nyilván ezek arra vonatkoznak, hogy mikor van az első "farok a punciban" típusú szex. De ez előtt is lehet petting, orál.

2017. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Mindegy, hogy fiatalabb lenne-e vagy nem.

Addig várnék, amíg ő is szeretné.

Nem arra várnék, hogy beadja a derekát, hanem, hogy kölcsönös legyen a dolog.

2017. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14 évessel nem kezdek 20 felett meg egy egészséges ember már vágyik a szexre. Persze nem kell két nap után, ismerjük meg egymást. Azért ha már találkoztunk 10-15x meg beszéltünk telefonon 50x leszűrheti hogy egy hullámhosszon vagyunk-e. A kapcsolathoz a szex is hozzá tartozik, ha még nem áll készen akkor minek pasizik?
2017. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 GálG ***** válasza:
Én fél évet vártam rá 20 f
2017. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez amúgy olyan kamu, amikor ilyen bénácska, lúzer srácok behazudják, hogy ők bármeddig.
2017. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy lúzer, csak furcsa lehet, hogy még vannak olyan emberek, akiknek fontos a hűség és a becsület.

A mai világban nem túl gyakori.

2017. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szóval aki szeretne szexelni mondjuk 5-6 randi, vagy az első randitól számítva két-négy hét ismeretség után, az nem hűséges és nem becsületes ember? Úgy, hogy mindkét fél felnőtt már és egyik sem szűz.
2017. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az sokminde től függ ha a làny 14 akkor nyílvàn vàrhat èveket de ha a làny 34akkor màr nem feltètlen
2017. okt. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!