Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúk/férfiak! Ti elveszít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúk/férfiak! Ti elveszítenétek így a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Nem az aktuális barátnővel, hanem egy jó lány haverral/osztálytárssal/munkatárssal, de tudnátok, hogy valószínűleg a lány/nő nem akarna többet, ellenben éppen nagyon kívánnátok egymást? Vagy, ha jól sülne el a dolog, reménykednétek, hogy hátha lesz folytatása (rendszeres baráti szex vagy kapcsolat)?

2017. okt. 17. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én így vesztettem el. Nagyon jó barátság extrákkal kapcsolat van azóta is.
2017. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pontosan így történt.. :D

Kíváncsiak voltunk a lánnyal, és lefeküdtünk.


Viszont nem reménykedtem benne, hogy lesz folytatás. Egyszeri alkalom volt, elvettük egymásnak és kész.

2017. okt. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Valószinüleg bele mentem volna. Lehet még jobb is lett volna azért mert utána az első szerelem ha véget ér könnyebben túl lépek rajta. Így hogy az első szex az első szerelemben volt nehezen tettem túl magamat rajta.
2017. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En szuz vagyok, es siman belemennek. 👍
2017. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. okt. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkább prosti akkor már. Engem túl szoros szálak fűztek a lánybarátaimhoz. Valaki mindig többet akar, és durva sebekkel távozik... egyik jófej csajbarátomat így vesztettem el. Összejöttünk, nem működött, szakított... teljesen összetörtem benne. Azóta szigorúan tartom magamat, soha nem találkozok és barátkozok lánnyal privátban. Társaságban ok, de amúgy kizárt ha nem randizásról van szó.

Azóta megszűntek az ilyen jellegű félreértések és parák... de ehhez fel kellett nőjek. 29F

2017. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem, baráttal nincs szex. De sokan igen.
2017. okt. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!