Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van manapság ekkora...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság ekkora jelentősége a szexnek? Miért vannak erre ennyire kiéhezve ezek a férfiak?

Figyelt kérdés

A mostani botrányokra gondolok, hogy kiderült, hogy az A listás női sztárok többségének le kellett feküdni sok emberrel, hogy azzá legyenek akivé. Na már most, ezek a nők nem jó kedvükből csinálták hanem nyílván csak is kizárólag a karrier miatt. Annyiból voltak erre rákényszerülve, hogy máshogy nem jutottak volna el a sztárságig.


Viszont a nagyfejes gerinctelen féreg pasik megtehetnék hogy a legjobb luxus k.....urv....áknak fizessenek, de nekik még is ezek aa nők voltak a célpontjuk, hogy zakklassák, inzultálják, hotelba hívogassák magukhoz......


Adjon már valaki erre logikus magyarázatot. Egy nő miért nem érhet el pusztána tehetségéből, akarat erejéből valami nagyszerűt, mint a férfiak? Gondolom Leonardo dicapriot sosem molesztálták, még is A listák nagybetűs sztár.


Szerintem női nagy sztárban nincs is olyan akin ne ment volna végig minimum 5-10 ember.


Adjon valaki magyrázatot erre, miért jobb zsarolni és kihasználni egy nőt, mint mondjuk fizetni egy fullos luxos prostinak?????



2017. okt. 17. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem azért de kapribogyót szerintem pàrszor megsopatták.
2017. okt. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért fizetnének, ha ingyen is hozzájutnak? Ha igaz, amit írsz. Mert azért nem tudhatjuk biztosan, ki, hogyan jut előre.
2017. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Heteró férfi vagyok és engem egyszer 15-16 évesen, egyszer meg valamikor 17-18 évesen molesztált egy-egy bu zi, homoszexuális férfi.


Mégsem szidja senki a bu zikat. Vagy pl ez a Weinstein is egy zsidó. Azt senki nem említi hogy ő egy zsidó, hanem csak hogy egy férfi. Miért csak az alapján kell bekategorizálni az embereket, hogy valaki férfi vagy nő?

Én férfiként nem lehetek áldozat? Egy homoszexuális nem lehet bűnelkövető?


Mindenki arra hegyezi ki a dolgokat, hogy férfi = erőszaktevő, nő = áldozat. Ja és a világon az összes férfi szégyellje magát. Na hát ez mindent csinál, csak a párbeszédet nem segíti elő.

2017. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Üdv a feminizmus és a ránkerőszakolt polkorrektség világában, barátom.


Ha fehér férfi vagy, lassan kevesebb jogod lesz és több stigmát kapsz mintha bűnelkövető lennél.


Persze mert egy erőszakos, nyonulós kövér f..szfej megrakott pár sztárocskát (ami évszázadokon keresztül így ment) most hirtelen minden férfi egy disznó szexéhes barom lett.


Valójában mindig kiderül, hogy az ilyen véleményen lévő feminista nők, a legnagyobb kirekesztők, általánosítók és rasszisták... ez már rég nem az egyenlőségről szól, hanem egy mesterséges koholmány.

2017. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Egyébként meg elolvastam, a sztorik nagyrésze baromság. Most az, hogy valaki ráhajt egy nőre, esetleg felajánl neki egy randit valahol az mióta zaklatás bakker?


A férfiak csajoznak, hajtanak, bepróbálkoznak, néha kicsit jobban... pl masszázst adnak a nőknek, ha ők is akarják.


Most komolyan, azt akarjátok kedves Nők, hogy mégjobban takonygerinc metroszexuális fiúk legyünk?

Lassan már odamegyek útbaigazításért egy lányhoz, vagy előreengedem az ajtóban már én leszek a creepy zaklató pederaszta... csak mert kedves akartam lenni a nővel.

Szerencsére velem ritkán fordul elő, de mostanában divat lett zaklatónak venni teljesen normális évezredes férfias dolgokat, mint ismerkedés, randira hívás, italra meghívás, vagy bármilyen kedvesség férfi részről.


Olvassátok el a Weinstein beszámolókat, nagyrésze olyan, amilyet bármelyik csaj átél egy bulin, sőt ennél sokkal durvábbakat...


Az erőszak a zaklatás, és ha nem kopik le az illető. Ennyi.

2017. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 menta34 ***** válasza:

"Adjon valaki magyrázatot erre, miért jobb zsarolni és kihasználni egy nőt, mint mondjuk fizetni egy fullos luxos prostinak?"


Annak akinek van pénze annak nem kihívás kifizetni egy prostit... csak megveszi mint egy kiló kenyeret. Ha nincs kihívás nincs hódítás/megszerzés élmény, nem olyan jó... a fizetett hozzáállása biztos nem olyan mint egy szimpátia alapú vagy épp egy ellenkező/menekülő/erőszakolt - akárhogy is, a fizetett biztosan laposabb. A legjobb színész sem tud úgy eljátszani egy jelenetet mint mikor élőben történik... Ehhez jön hozzá az a sikerélmény, hogy olyat szerzett meg aki nem eladó mint a kiló kenyér, nem ment rajta napi x ember végig, stb. ez is inspirálóbb mint a prostik. stb.:)


Hozzáteszem, hogy én elítélem az erőszakot, és rohadtul taszít is, de úgy látszik sokakat izgat.

Bár én azt is elítélem, akinek megérte dugni a rendezővel amíg beindult a karrierje most meg pofázik miközben cinkosa és fenntartója volt ő is a rendszernek.

2017. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gondolom még fiatal vagy, de a szex és a hatalom mindig is a világ legnagyobb mozgató rugója volt. És amit te példának felhozol az a kettő nagyon jó példája.

Abba is gondolj bele, hogy manapság már nagyon visszafogott ez a dolog, nem úgy mint régen, amikor egy hatalommal rendelkező ember BÁRMIT (értsd: BÁRMIT! Megtehetett)

Ha 200 évvel ezelőtt éltél volna és a földesurad megkívánt volna, elintézhette volna, hogy téged fenékbe eresszen minden egyes nap, míg édesanyád meztelenül táncol, a testvéred hozza az italokat és a végén poénból kivégezteti az apádat, mert miért ne... és még aznap szentté emelik mert felhúzatott egy templomot.

Ehhez képest nagyon sokat fejlődött a világ, de az emberi természetet sosem fogjuk tudni kiirtani.

2017. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!