Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondoltok arról, hogy...

Ti mit gondoltok arról, hogy manapság a nők is kezdeményezhetnek nyugodtan? Van ennek jelentősége a kapcsolat kimenetele szempontjából?

Figyelt kérdés
És itt nem csak a kezdő lépés megtételére gondolok, hanem hogy a nő addig ostromolja a férfit, míg az be nem adja a derekát.

2014. jan. 6. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát én nem nézem semmibe azt a csajt.Az a férfi dolga.
2014. jan. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Èn nagyon sokáig úgy gkndoltam hogy a fiúnak kell kezdemènyehni mev minden(most is ezt szeretnèm mert bizonytalN vok de az minegy) szkval egyszer egyik fiuhaverom felvilágosítktt hogy a nők kiharcoltak maguknak az egyenjogúságot akkor ebben os legyenek egyenkoguak...ebben èn telljesmèrtèkkel egyetertek vele csak kicsit fèlős vagyok ezügyben...amugy mev szerintem a lány nemnagyon szamigana bele ezt az egeszet...
2014. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem be tud jönni. volt több éves kapcsolatom ahol felszedtek majd kidobtak :D
2014. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30+
2014. jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, a párom nagyon félénk volt, és nehéz eset is, sokáig tartott de sikerült meghódítanom, és már 4 éve együtt vagyunk.

26/L

2014. jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mennyire tartott sokáig meghódítanod?
2014. jan. 6. 20:02
 7/7 anonim válasza:
igazabol..nezzuk azt a szituaciot h egy buliba vagyunk v egy kavezoba. egy no rad mosolyog v szemezget veled. ez eddig is volt nem?:D nos sztem ebbol a szemszogbol a no adta le az elso " jelet". mas szempontbol sztem mind1 h ki kezdemenyez....ha szereted beszelgetsz vele lany letedre nem meger 1 probat?? 17/f
2014. jan. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!