Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Annyira sokkoló hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira sokkoló hogy a párom 4 hónapal ezelőtt még vadidegen volt most pedig perverzkedek vele a szobámban ezt a gondolatot hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Annyira sokkol hogy alig 4 hónapal ezelőtt még nem is ismertem a párom egyáltalán nem is tudtam hogy a világon van vadidegen volt.

Ma meg itt fekszik az ágyamban a szobámban és olyan szexuális dolgokat csinálunk amiket most nem részleteznék.

Fel lehet ezt fogni?

Gyerek koromban Anyukám mindig azt mondta ne álljak szóba idegenekel most meg tessék.



2017. okt. 18. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:

azóta jó eséllyel már rég nem idegen...

de te fejben még gyerek vagy, persze csak ha nem kamu

2017. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem 4 napja ismeritek egymást, hanem 4 hónapja, és azért a mai rohanó világban ez teljesen normális. Valakik szerintem 1 hónapos randizás után is teljesen normálisnak tartják a szexet, nem beszélve azokról, akik jó, ha csak egy hete vannak együtt. Hány éves vagy kedves kérdező, és miért érzed idegennek a párod? Ha nem bántalmaz, és amúgy jól bánik veled, akkor nincs ezzel semmi baj.
2017. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Haháá:) Mondjuk családtaggal jobb lenne, az nem idegen. Kamu.
2017. okt. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%

Nálad súlyos gondok vannak fejben...

Nekem nem telt el 4 hónap, mikor hozzám költözött. Mikor 4 hónapja voltunk együtt, olyan 9-10 hetes terhes lehettem amúgy... Nyilván ez sem átlagos élethelyzet, de azért lazíthatnál...

2017. okt. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekes felvetés. Én is kapjak a fejemhez, hogy úr isten 4 éve még nem.is ismertem a feleségem, most meg hamarosan gyermeket szül nekem. Akkor még idegen volt, nem.is ismertem és most benne van a gyermekem, akit szintén nem ismerek. 4 éve még nem is volt!
2017. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon gáz gondolat!


Tanuld már meg elengedni magad, nyílj meg felé, és élvezd a vele való együttlétet.

Nem azért élsz, hogy szorongj, és azon agyalj, hogy mit tettél.. hanem azért, hogy kiaknázd az életben rejlő boldogságforrásokat.

2017. okt. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!