Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy vadidegen nő felajánlotta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vadidegen nő felajánlotta, hogy szeretne lefeküdni velem. Nem szereti a komoly kapcsolatot, hanem csak alkamit szeretne. Szerintetek lehet valami csapda ebben?

Figyelt kérdés
Tinderen ismertem meg, megkerdezte mi a szandekom, és mondta hogy ő dugni szeretne. Tooem viszonylag messze van, de aztmondta ha odautazok akkor csinálhatjuk. Szerintetek van valami hátsó szándéka? Vagy tenyleg csak szexelni akar?

2016. nov. 26. 00:36
1 2 3
 1/28 RRR ***** válasza:
95%
szerintem csak ki akar veled tolni,,,,valószínű egy kamu címre mész,,
2016. nov. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem nagyon volt még ilyen jellegű sorozatgyilkos :D Mi történhet? :)
2016. nov. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
A vesédre azért vigyázz...
2016. nov. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%

Emlékszem egy csapdás esetre.

A melóhelyem előtt minden nap elment egy csini csaj,akkor ment haza munkából én meg olyankor pont ott lődörögtem.Aztán mindig megnéztem,mert szép volt.Ez ment vagy 2 hónapig amikor odajött hozzám,kicsit beszélgettünk és kérdezte nem kísérem el a megállóba.

Mondtam neki,oké bezárok és mehetünk.Közben eszembe jutott,hogy csodák nem nagyon vannak,de meglátjuk.Öngyújtót markolva szoktam bunyózni,úgyhogy kettőt zsebre tettem.Útba esett egy kis utca és ott már várt egy srác a kocsijára támaszkodva,a lány barátja mint kiderült és számon kért,hogy én miért bámulom vizslatom állandóan minden nap az ő menyasszonyát,mert a lányt ez idegesíti.

Mondtam,hogy azért mert megtehetem.Akkor elindult felém én pedig nagyon megvertem.Aztán amikor a földön kezdtem rugdosni a lány is kiabálni meg lökdösni kezdett,idegesített meg dühös is voltam a "csapda" miatt,úgyhogy neki is lekevertem egyet,utána elsétáltam a kocsimhoz.

2016. nov. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Simán elképzelhető, hogy egy laza szexkapcsolat kell neki. Azt hiszed, nincs ilyen nő a világon? Igaz, az tény, hogy a csalódás lehetőségére lelkileg és testileg érdemes felkészülni, de ha nem kimondottan gyanús, lepusztult a környék, vagy furcsa az ő viselkedése, akkor szokásos elővigyázatosság (ne vigyél fölös pénzt, legyen B-terved arra az esetre, ha mindenedet elveszik) mellett simán, különösebb rettegés nélkül bele lehet menni a dologba.
2016. nov. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
95%
Ja, és Münchhausen báró úrnak köszönöm a lebilincselő történetet, élvezettel olvastam. :)
2016. nov. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Kérdeztem van e valami feltétele, de aztmondta nincs. Meg hogy nem kell vinnem semmit és a nyíregyházi vasutállomástól 10 percre lakik.
2016. nov. 26. 01:20
 8/28 A kérdező kommentje:
Sőt küldött a melléről is képet. Facebookon és instagramon nagyon sok képe van fent, több 100 lájkkal, viszont az ismerőseit nem tudom megnézni. Meg annyi h a vezetékneve nincs kiírva facebookra.
2016. nov. 26. 01:22
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

"Sőt küldött a melléről is képet."


Keress rá Google-képkeresőn, hogy a netről szedte-e le . Ha igen, akkor felejtős. (Persze ha látszik az arca és/vagy egyértelmű, hogy ő, akkor nem kell.)


"Meg annyi h a vezetékneve nincs kiírva facebookra."


Szokatlan, de én is csak kamu profillal vagyok fent Facén.

2016. nov. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Sok képére rákerestem google képkeresővel, de egyiket sem találtam meg a neten
2016. nov. 26. 01:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!