Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik szexpartnerkeresőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szexpartnerkeresőt ajánljátok ahol nem fizetős lányok vannak?

Figyelt kérdés

Nem akarok párkapcsolatot csak egy partnert akivel jól érezzük magunkat együtt kötetlenül.


Melyik szexpartnerkeresőt ajánljátok ahol nem vagy zömében nem prostituáltak hirdetik magukat?


És ahol sok felhasználó van?

Fontos lenne, hogy minél több szegedi legyen, bár nyilván ezt így nem tudjátok ti sem megmondani.


Köszi!



2017. okt. 18. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:

eropolis.hu

Meg a goldengate.hu belső társkeresője, de a chaten is lehet csajozni, meg még a fórumjukban is. :)

2017. okt. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tinder
2017. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A Tinderen a többség nem szexet keres, vagy de?


Én az ilyenekre gondoltam mint, hogy


szexrandi.hu

szexkapcsolat.hu

egyejszaka.hu

szexpartner.hu

stb...


Vagy ezek nem olyanok mint amit kérdeztem?

2017. okt. 18. 17:31
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

Lehet én állok hozzá pesszimistán, de ilyen szerintem nem létezik.


Melyik nő lenne rászorulva ilyesmire?

Aki félénk az meg ehez is félénk lesz.

2017. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tinderen is vannak akik csak szexet akarnak. Nekem jött már onnan azért ajánlottam. Egy próbát megér szerintem.


Az a helyzet hogy már a nők is csak dugni akarnak nincs erkölcs már :) szóval létezik ilyen oldal.

2017. okt. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Micsoda irónia rejlik abban, hogy a férfiak éppen a közönséges prostituáltat nézik le annyira -hiszen ezek pontosan azon nagyon kevés számú nok csoportjába tartoznak, akik becsületesen elismerik, hogy testük egyik nyílásának bérbeadásával keresik kenyerüket. Prostituált, színészno, énekesno,táncosno, fotómodell - ezek azok a foglalkozások, amelyeket nem férfiak ûznek. De míg a színészno, az énekesno, a táncosno, a fotómodell hálóval dolgozik - a mentoháló az a férfi, aki elkapja, ha már nincs kedve -, a prostituáltnak semmi ilyen biztosítása nincs. Ha fáradt, nem áll készen valaki, aki csak erre a pillanatra várt, és a mi társadalmunkban nem akad egyetlen olyan férfi, akit egy volt prostituált úgy kizsákmányolna, mint egy volt fotómodell.


A nok szintén megvetik a közönséges prostituáltat, de más okból: a butasága miatt. Az a no, aki a testét ilyen ügyetlenül adja el, az a nok intelligencia-kritériumai szerint egyszerûen ostoba.


Azt az alapelvet, hogy a szex jutalom gyanánt alkalmazható, minden no vallja. A nok felkínálják magukat a férfinak úgy, hogy kiemelik, hangsúlyozzák bájaikat, felcsigázzák a vágyát, és ha a férfi

azután tisztességgel bemutatta, hogy az idomítás eredményes volt, odaadják magukat neki. És minthogy szünet nélkül újra meg újra felizgatják, a jutalomra mindig újra szükség van.


Csak a gyenge potenciájú férfiak engedhetik meg maguknak, hogy hosszú ideig tétlenül lógjanak, és nélkülözzék a rendszeres jutalmazásokat. Az eros libidójú férfinak mindenki másnál engedelmesebbnek kell lennie. A gazdasági élet minden ágában olyan keresett


“dinamikus, vállalkozó szellemû, jó külsejû, lelkes fiatalember”


semmi más, mint egy teljesen a szextõl függo pszichopata, aki rendkívül magas követelményeket állit maga elé.


Mert mi más a mint a no jelentette jutalom késztethet egy fiatal férfit arra, hogy lelkesedéssel foglalkozzék valamilyen márkás áru eladásával, mikor kint, az iroda ablaka elott izgalmasabbnál izgalmasabb kalandok várnak rá?


Szexuális ösztönei olyan parancsolóak, hogy errol az egész világról le tud mondani, és a nehezen szerzett pénzébol inkább megvásárol magának egy not.


De ha százszor is “kalandnak” nevezi ezt a not, azért amit elveszített, nem fogja kárpótolni magát. A novel való találkozás a kereslet-kínálat szigorú szabályai szerint megy végbe, ezek között pedig nemigen marad hely meglepetésnek.


A “piszkos foglalkozás” fogalmát csak a férfiak elrémítésére alkották meg, akik egy szép napon esetleg párhuzamot vonhatnának.

2017. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

# 6/6

ma 10:52

Te beteg vagy.

Minek kell ilyen zavarodott dolgokat kreálni?


Amúgy is egy egyszerű normális kérdést tettem fel.


A többieknek köszönöm.

2017. okt. 19. 14:39
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Te akarsz egy nőt kihasználni. Látogass el a pszichiátriai intézménybe ott valószínűleg találsz nőt, aki annyira szeretethiányos, hogy a vagináját fölajánlja számodra, mert egyébként egyetlen lelkileg egészséges lelkületű/gondolkodású nő nem fog puszta szexuális kapcsolatot létesíteni érzelmek nélkül senkivel sem, de mivel beteg vagy, ilyen kapcsolatot szeretnél teremteni.
2017. okt. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mi van?

Az előző hozzászólásodban még a nőket minősítetted le a lehető legmélyebbre, most meg egészséges nő nem adja oda magát, csak a bolondok, vagy mi?


Nem akarok kihasználni senkit.


A lány is tudni fogja az elejétől, hogy ez csak szex.

Kölcsönösen. Kihasználás egyik fél részéről sem lesz.

2017. okt. 19. 17:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os.


jesszus, milyen nokkel talalkoztal te eddig??????

2017. nov. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!