Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg vannak olyan nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan nők, akik a férfi esze miatt vonzódnak hozzájuk szexuálisan?

Figyelt kérdés
Szóval az intelligencia a vonzalom alapja.

2017. okt. 19. 00:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Igen

Hatarozottan

2017. okt. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

"Helyesen:


“Ha egy buta liba lennék, még mindig szűz lennék, és soha nem lenne párkapcsolatom. Engem is az inteligens férfiak vonzanak, és nem egy 4. osztályból szabadult gyík huszár, aki elgondolkodik azon, hogy melyik a nehezebb: 1kg cukor vagy 1kg kő.”


62%-os nem jól javítottál. :D


*Intelligens.

2017. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"Helyesen:


“Ha 1 buta liba lennék, még mindig szűz lennák, és soha nem lesz volna párkapcsolatom. Engem is az intellligens férfiak vonzanak, és nem egy 4. osztályból szabadult gyíkember, aki elgondolkozik azon, hogy melyik a nehezebb: 1 kg bűn vagy 1 kg lélek.”

2017. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Oké, látom megy itt a cicaharc.


A további nőő kommentelőimtől azt kérném, hogy a saját életkorukat is írják oda a válaszuk után.

Hogy mennyire oszlik ez meg a generációkban.


Köszi amúgy a válaszokat.

2017. okt. 19. 11:16
 15/25 anonim ***** válasza:
Az intelligencia kevés. Kell hozzá a jómodor, humor, udvariasság stb stb. Lehet k/rva okos, ha mellette egy taplóként viselkedsz
2017. okt. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Persze, hisz a szellemi befektetés megtérül általában, anyagilag is. Ahol az ész odamegy a pénz is előbb utóbb. Biztonságosabb is egy ilyen férfi, mint egy buta de jóképű senkiházi egy fillér nélkül, aki csak a numeráit és a farkát tudja felmutatni az életben elért sikerként...
2017. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Olykor szükséges a mérsékelt cicaharc látszatának fenntartása az intelligencia miatt.

Őrizzük meg egészséges humorérzékünket.


Helyesen:


"Ha egy szűz lennék, még mindig buta liba lennék, és soha nem lenne párkapcsolatom. Engem is a cukros bácsik vonzanak, és nem egy 4. osztályból szabadult gyík huszár, aki elgondolkodik azon, hogy melyik a nehezebb meghódítani: egy buta (szűz) libát, vagy egy 4 osztályos kőbunkót."

2017. okt. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Igen, vannak.


Volt, aki még nevet is talált ki nekik: sapioszexuális.


(A latin sapiens - bölcs - szóból.)

2017. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
91%

#9 na ez max a szép nőkre igaz

nagymamám gimnáziumi matematika és fizika tanár, anyám pénzügyi szakmában dolgozik (fene se tudja épp pont hol, most talán a vagyongazdálkodáson) mind ő, mind én Mensa tagok vagyunk 135+ IQ pontszámmal, tudod nem vagyunk csinibabák ezért sosem toltak a hátsónk alá semmit, az a szép nőknek jár, az átlagosaknak itt nem de nem is arra neveltek hogy luxusprostiként éljek, soha nem akartam háztartásbeli lenni se gyereket szülni, de kérlek, mesélj még arról milyen buta ingyenélő szilikon tenyészkanca vagyok, mesélj még az életemről amit láthatőlag ismeretlenül is sokkal jobban tudsz.

2017. okt. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

146-os az IQ-m de ez garantáltan nem növeli a vonzerőmet. A túl okos nők se vonzóak. Inkább a mosolyomban bízom, és igyekszem nem túl okosnak látszani, inkább a kedvességemet, empatikus készségemet villogtatom.


Attól tartok, hogy aki az intelligenciájával akar villantani, az főleg az intelligens nőket vonzza, akik viszont idegesitőek.

2017. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!