Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az esélye hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel pettingeltünk...azaz kicsit több volt. Tudni kell hogy mindketten szüzek vagyunk, a szűzhártyája nem szakadhatott még át. Szóval mindketten meztelenek voltunk, rajtam ült, és hát így jutottunk el odáig hogy elmentem.(nem hatoltam be, csak a környékén volt!) Igen ám, de ekkor kiszakadt a gumi. Az ondóm a hüvelyébe nem mehetett be egyenest, csak a környékén volt. De eléggé a környékén... Nagyon félünk mindketten, de ő kifejezetten borzasztóan van... Segítsetek hogy meg tudjam nyugtatni, kérlek benneteket... Azonnal ment zuhanyozni, és ahogy mondtam, még szűz! Rohanjunk esemény utániért, vagy nem olyan vészes a helyzet?

2017. okt. 19. 22:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%

"Ha bejutott sperma, azt kimosni nem tudja"

Ez konkrétan nem igaz, van is erre eszköz a nagyobb drogériákban, vagy patikákban, irrigátor a neve. Van olyan vékony csövű, ami a szűzhártya nyílásán átfér.

Valójában viszont nincs rá szükség. Az elmondottak alapján olyan kicsi az esély a teherbeesésre, hogy nem érdemes foglalkozni vele.

Ha a sperma egyszer kiszáradt, akkor abban elpusztultak a spermiumok. Ha vízbe kerülnek, pl. zuhany alatt, akkor is elpusztulnak. A hüvely savas környezete szintén pusztítja őket, nem tudnak végigvándorolni rajta, tehát kívülről esélytelen számukra a méhszájig való eljutás! A teherbeeséshez az kell, hogy az ondó lúgos folyadéktartalma helyileg elnyomja a hüvely savasságát, és ez a hely a méhszáj közvetlen közelében legyen. Magyarul: az ejakuláció a hüvely felső végéban történjék.

Akik azzal ijesztgetnek, hogy egyetlen ondósejt is elegendő, azok jóindulatú féltésből ugyan, de csacskaságot beszélnek. Igen, elegendő, de a valószínűsége olyan, mintha azon izgulnál, hogy nem vettél lottót a héten, biztosan most húzzák ki a számaidat. Hát nem fogják!

2017. okt. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább dugjatok rendesen. :D
2017. okt. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!