Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hisztek ebben a nappali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek ebben a nappali csajozásban? Szerintetek érdemes nyilvános helyeken lányokat leszolitani?

Figyelt kérdés
pl utcan, plazaban, vasutallomason, ma is annyi jo csajt lattam a varosban es vagyom rajuk, ha nem vagyok ferfias se jokepu attol erdemes leszolitani őket?? ugy vagyok egy nore hatha tetszek valakinek, vagy beégek??

2017. okt. 20. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
neked nem érdemes. Több marad nekünk normálisaknak
2017. okt. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
es lanyok mit tennetek ha egy pasi leszolitana titeket igy nappal??
2017. okt. 20. 18:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hagyjuk már ezt. Normális csajok nem fognak beégetni, maximum nem jön össze a dolog, az meg nem ciki.

Csak arra figyelj, hogy ne akkor akarj beszélgetni, ha látod, hogy siet, dolga van, esetleg telefonál.


Lányként személyes véleményem, hogy mivel nem sűrűn szólítanak le az utcán és mivel nincs kinek otthon "elszámolni" (ha érted), még örülnék is neki. Bár talán szituációtól is függ. Meg hangulattól. De a bátor fiúk mindig jobban bejönnek. Kb mindenkinek. ;) :D

2017. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nyugodtan szólítsd meg a lányokat, de az se jó, ha túl félénk vagy, meg az se, ha túl rámenős, szóval az arany középutat kell megtalálni.
2017. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, végül is nincs vesztenivalóm legalább elmondhatom majd hogy legalabb megprobaltam ha nem sikerül.
2017. okt. 20. 18:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem szólították már le, szimpi volt, ha szingli lettem volna bejött volna
2017. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6%
Mi a biztosíték, hogy ha leszólítasz egy csajt az utcán, nem néz kapásból elmebetegnek, vagy egyéb fura szerzetnek?
2017. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És mit tervezel nekik mondani?
2017. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát az igazat hogy nagyon aranyos lány és szimpatikus számomra és szivesen megismerném és hogy megadná e a telo számát hogy késöbb felhívhassam, valami ilyesmit.
2017. okt. 20. 21:47
 10/11 anonim ***** válasza:
De lány még nem is láttad, a mondókád meg már meg van. Sablon-szöveg.
2017. okt. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!