Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha még szűz vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
19 évesen még szűz vagyok. Volt már barátnőm, nem forever alone stílusban élek csak még szimplán nem jutottam el addig, h elveszítsem. 19/F

2017. okt. 20. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Igen, gáz. Mindenki rajtad nevet.
2017. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Igen, gáz. Reménytelen vagy, vonulj cölibátusba.


Most komolyan. Kit érdekel mások véleménye? Azért, mert valaki azt mondja ciki, összeszedsz valaki egyéjszakást akit gerincre vágsz. Ugyan.

Mindent a maga idejében, főleg ha nem azért vagy szűz, mert nem tudsz bánni a lányokkal.

2017. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem gáz egyáltalán ☺
2017. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Gáz hogy rántottát ettem vacsorára??
2017. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ki a fenét érdekel? magánügy


am ha lenne csajod nem írnád ki ide h szűz vagy

2017. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bazsi, te vagy?
2017. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem 22-3 alatt még normális,ha az vagy,én oda tenném a mércét...egyébként az a gáz,ha prostival veszted el mint a sok luzer itt az oldalon,és nem a szerelmeddel,aki jelent is neked valamit:) nem gáz,ezt nem kell szégyelned
2017. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Csak ha valaki 22-23-ig húzza, onnan már sokkal nehezebb lesz.


A férfiaknál a szüzesség semmiféle előnnyel nem jár. Ez egy baromság... főleg ha a szerelmedet azért veszted el, mert szűz vagy. Na az a kib...szás. A szerelem olyankor is elmúlhat, ha gyengévé válsz a nő szemében. Ez gyakori...


A szüzességet minél előbb el KELL veszteni. Teljesen mindegy hogyan, és kivel. Igazi háborúba te sem mennél kipróbálatlan fegyverrel, és kiképzés nélkül.

2017. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz nővéremmel is ez van és nem gáz.
2017. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
28 vagyok és szűz. És hidd el, ezt kb.: senki sem gondolná rólam, aki rám néz. Hazudnék, ha azt mondanám, h nem zavarna, illetve néha nem esik nehezemre tükörbe nézni, de ez van, ezzel kell élni.
2017. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!