Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is nem kellően...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nem kellően ápolt a nők nagyrészének a lába?

Figyelt kérdés

Itt most nem arra gondolok, hogy legyen babapopsi sima, de azért a nagyrészüknek elég masszív bőrkeményedés meg a többi.

A napokban a kezembe akadt egy újság, Olivia Wilde is úgy van egy egész oldalon, hogy a körmén össze-vissza le van peregve a festék.

Gondolom a lába is jó bőrkeményédéses...


2017. okt. 21. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a lepergő festék amúgy nekem nagyon bejön. Egyből felizgat, mert ribis vad belsőt sugall - tudom ez nem feltétlenül van így, de jogom van azt hinni :D mindenki azt hisz amit akar. és ha elhiszem, akkor már a fantáziám része is :)
2017. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Meg a luka!
2017. okt. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ápoltak: sokan vigyáznak, figyelnek rá, különben nem hordanának bokaláncot, lábujjgyűrűt, stb.-t. A bőrkeményedést nem feltétlen lehet látni egyből, ha egy mezítlábas nőt lát az ember az utcán.
2017. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Ez kb olyan, hogy valaki azert lesz apolatlan troger, mert ekcemas es mondjuk csontszaraz a bore.... vannak, akik hiaba gyaluljak, nem er semmit, mert az egesz napos talpalas miatt visszajon. Amugy a ferfiak laba sokkal ocsmanyabb. Sarkas kappankorom a nagylabujjakon, szoros labfej, budosseg.... wehhh es ti meg a nokkel foglalkoztok?!
2017. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na az ilyen gondolkodás miatt nem jönnék össze soha lábfétises férfival! Volt itt épp egy olyan kérdés is, válaszoltam, nem érdekel a nullára pontozás!


Társadalmi elvárás, hogy egy felnőtt nő járásra alkalmatlan cipőkben töltse a mindennapjait, miközben a lába és a cipő között csak egy leheletvékony harisnya van! Reszelgetheted akármennyit, akkor is újra és újra kijön a bőrkeményedés.


És épp elég irreális elvárás van már a külsőmmel kapcsolatban, aminek meg kellene felelnem. Legyek szőrtelen arccsonttól bokáig, legyek vékony de nagymellű, legyen dús hosszú hajam, ne legyen rajtam naracsbőr, sminkeljek is de legyek természetes... nem akarok még egyet a listára köszönöm!

2017. okt. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!