Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legings imádat az fétis?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legings imádat az fétis? Mitől fétis a fétis?

Figyelt kérdés

Igazából popsi mániás vagyok,imádom a női feneket,és nem tudnék rá nemet mondani ha formás,bárki a gazdája!!! Sajna vagy nem én ezzel születtem,ez tetszik. Kicsi vagy nagy mind 1 ha formás,habár a kicsi sokkal jobban tetszik.


TROLLOK KÍMÉLJENEK,ÉS NEGATÍV KOMMENTEK,MERT ÚGY IS LEPEREG.



#latex #leggings #strecs naci
2017. okt. 21. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A fétis pontos definícióját meg tudod keresni a google-ben,aztán meg eldöntöd,hogy a te "imádatod",az fétis-e.
2017. okt. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Na ja!!! Google: Bálvány, mindenek fölött álló tárgy; a test valamely részével érintkező tárgy okozta kóros nemi vágy.


Olyan mintha google fordítóval lenne fordítva,csak épp értelme nem sok.

2017. okt. 21. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazán nem akarok negatív kommentet írni, de nem értem a kérdésed. Most akkor popsi, vagy leggings, vagy fétis, a három közül mivel kapcsolatos a kérdésed? Rendben, tudjuk, hogy imádod a női popsit, köszönjük, hogy megosztottad ezt az információt velünk, de most akkor mi van?


A fétis olyasmi, amire a nagy többség nem izgul fel. Mivel a cicanadrág szépen hozzásimul a testhez és kiadja a nőies alakot, ezt nem gondolnám fétisnek. Csak akkor, ha jobban bejön a csajszi cicanadrágban, mint anélkül, mert a legtöbben anélkül szeretik, minél kevesebb rajta a ruha.

2017. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fétis ha szexuális izgalmat kelt benned
2017. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
# 3/4 Na végre 1 normális vélemény amit így értek is.Vagy is nem fétis a popsimániám,habár kitudja. Amúgy a legings lényege pont az hogy mutasson is valamit meg ne is,szal mindenképp a popsira épül fel.
2017. okt. 21. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Minden tárgy ami szexuálisan vonza, attól lesz fetish, hogy hozzádörgöli a péniszét, és ráveri. Vannak, akik magassarkúra, akad aki bugyit lop/vesz. Minden ruhanemű lehet fetish, ami a nőhord, még egy zokni,melltartó , sőt akár tampon,rúzs, paróka (bár a legtöbb műparoka) lehet fanszőrzet.

Remélem most már érted

2017. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

"test valamely részével érintkező tárgy okozta kóros nemi vágy. "

Most nem azért,hogy kötekedjek,de szerintem értelmezhető ez a mondat.

2017. okt. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
# 7/7 Magyarul te jobban tudod hogy én értettem a magyarázatot vagy sem.Okos vagy kisfiam. Vagy is a popsimánia,amit látvány akkor nem fétis,akkor sem ha épp legingsben van. Mert ugye a popsi a lényeg a leghings csak 1 eszköz ami kiemeli a formát. Ám ha nagyon tetszik legingsben,de magára a ruhára nem éreznék késztetést semmit akár kin volt csak maga 1 lányin akkor nem fétis? Tudom ezt 1 kissé zavarosan írtam de naaaaaa.
2017. okt. 21. 16:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt a legtöbben nem tudják, mi az a fétis. A Google azt fogja kihozni, hogy az egy szent tárgy (régen ez volt a jelentése), vagy hogy olyan tárgy, ami miatt szexuális izgalmat érzel. Én mozgok ilyen körökben, és a fétis senkinek nem ezt jelenti. A fétis egy olyan vágy, ami ha nem valósul meg, az adott személy nem képes élvezni a szexet. A kink pedig az, ami simán csak tetszik. Az lényegtelen, hogy ez a fétis mennyire normális dolog, vagy ilyesmi. Attól még fétis. Ha valaki nem képes anélkül kellően felizgulni, hogy egy csaj a lábával érjen a farkához (ami szerintem beteg, de kinek mi) az fétis. Ha valaki nem bír felizgulni, csak a nagymellű nőkre, az fétis. A durvaság akarása egy fétis. Én nem bírom élvezni a szexet anélkül, hogy a párom fojtagat, megkötöz, elfenekel, stb. Ez fétis. Nem csak tárgytól függhet, és nem csak az adott dolog "normálisságától", vagy elfogadottságától.

Remélem érthető, azt hiszem kicsit összeszedetlen volt ez a magyarázat. Azért remélem, érted.

2017. okt. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az útba igazítást!!!
2017. okt. 24. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!