Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit akarhat ezzel mondani nekem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joy0914 kérdése:

Mit akarhat ezzel mondani nekem?

Figyelt kérdés

A sex partneremnek elmondtam hogy nem szeretem ha el sieti a dolgot mert nekem az nem annyira kedvező.

Aztán ez után meg volt az aktus persze próbálta vissza fogni magát hogy ne siessen de nem ment neki és kaptam egy mondatot mit sehova nem tudtam tenni hogy "miért nincsen senkim, biztos találnék magamnak valakit".

Azt hittem utal arra hogy legyen vége ennek a kapcsolatnak de nem ha nem a válasza az volt hogy "nehéz a dolgom és ezzel a töke tele van".

Kérdeztem hogy mit akar jelenteni de kerüli a témát.


Most tényleg azért aggódik mert nem tud olyan örömet szerezni amit érdemelnék vagy mert elég messze lakom és nehezen tudjuk össze hozni a dolgot, vagy csak megsértettem és ezt támadásnak szánta.



2017. okt. 21. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarta mondani, hogy ha ő nem felel meg neked, keress mást.
2017. okt. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra is utalhatot,hogyha ketten dugnának,neki kevesebbet kellene dolgoznia rajtad!
2017. okt. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármennyire is csak szexkapcsolatról van szó, a szádat ne csak szopásra használd, hanem szépen kérdezd meg tőle, hogy mit akart ezzel mondani.
2017. okt. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak arra akart célozni, hogy kicsit sokat vársz el egy szexkapcsolattól.
2017. okt. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Komolyra akarja fordítani a kontaktot. "Valakit" Nincs kizárva, hogy magára gondolt.
2017. okt. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!