Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kérdezik meg folyton,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdezik meg folyton, hogy szűz vagyok-e még?

Figyelt kérdés
Mostanában volt pár egyéjszakás kalandom, mert jelenleg nincs párom. Volt már több jelentős kapcsolatom is, szóval nem gondolom, hogy tapasztalatlan lennék. Mégis mindkét srác, akivel mostanában együtt voltam, behatolás előtt megkérdezték, hogy "Ugye nem vagy szűz?"? Kicsit elképedtem, 23 évesen miért kéne annak lennem?

2017. okt. 22. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Viszonylag sokan szüzek még 21-23 éves korukban,nem is hinnéd,hogy hány ilyen lány van.

Gondolom már belefutottak párszor és emiatt inkább rákérdeznek.

2017. okt. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2%
Nem tudom miért fontos ez. Én jobban preferálom a nem szűz lányokat mivel már az tudja a dolgát és nem zavar hogy már volt előttem partnere talán még kicsit jobban is izgat. Az hogy miért kérdezték nem tudom.
2017. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális fiúk voltak, gondolták megkérdezik a biztonság kedvéért, mert nem akartak fájdalmat okozni. Már ez is baj?
2017. okt. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy annyira béna voltál már behatolás előtt is, hogy gyanús volt nekik.
2017. okt. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak találgatni tudok! Lehetséges, hogy nem vagy eléggé aktív az ágyban?
2017. okt. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
mert olyan szerencsétlen voltál az ágyban, mint egy első estés csaj
2017. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Vagy szűk vagy mint egy mediterrán kisváros sikátora, ahol be kell hajtani a visszapillantókat, mert nem férsz át.
2017. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!