Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melegebb az a férfi valahol,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegebb az a férfi valahol, aki csak nőkkel szexel, de szereti ha a seggét ujjazzák vagy felcsatolhatóssal dugják, mint az a srácokkal is szexelő srác, aki csak dugni szereti a másikat?

Figyelt kérdés

De utóbbinak a saját segge az szexuálisan tabu. Vagy ha nem is melegebb, de hasonló szinten vannak. (?)


Tudom elég sokan b zisnak gondolják, ha egy elvileg heteró férfi szexuálisan szeret a saját seggével foglalkozni.


2017. okt. 22. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, mindkettő 36 °C
2017. okt. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De most komolyan, ez milyen kérdés? :D te az egyik vagy a vázoltakból és a haverod, aki a másik, próbálja bizonygatni hogy te nagyobb b*zi vagy mint ő? Mi ez a kérdés? :D
2017. okt. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora idióta vagy kérdező.

Annyiszor le lett már írva, attól még, hogy egy férfi szereti ha análisan kényeztetik egy cseppet sem lesz meleg, vagy biszex.

Ha viszont fiúkkal szexel akkor minimum biszex.

Ennyi

2017. okt. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen logika alapján meleg (v. min. biszex) lenne az összes heteró férfi, akit vonz az anális szex nőkkel.
2017. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4:

Nem, mert a heteró szexben a férfi a behatoló, a nő pedig a befogadó. A férfi dug be dolgokat a nő nyílásaiba.


3:

Nem mondtál semmi értelmeset, mert:


"Annyiszor le lett már írva, attól még, hogy egy férfi szereti ha análisan kényeztetik egy cseppet sem lesz meleg, vagy biszex."

Ki írta le? És ez igaz, vagy nem? Mert Bárki írhat bármit. Érvelj és meghallgatom.


"Ennyi"

Mennyi? Ezt bármire rá lehet mondani. Ennyi.


2:

Nem, itt látok sok ilyen kérdést. Én férfiakkal dugásban aktív biszex srác vagyok és köszi, nem kérek abból hogy szexuálisan a seggemhez nyúljanak, viszont semmi bajom azokkal a csak lányokkal szexelő srácokkal, akik meg kúratják magukat. De sokan azt gondolják, hogy az elég bu zis, dolog. Mert ahogy írtam: Heteró szexben férfi a behatoló, nő a befogadó. A nő szereti ha belé hatolnak, a férfi szereti ha behatolhat.

2017. okt. 22. 17:04
 6/6 anonim ***** válasza:
A saját logikádból az következik, hogy te akkor is nőket dugsz, amikor kettőtöknek 4 heréje van.
2017. okt. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!