Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van valaki rajtam kívül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki rajtam kívül mostanában tervezi elveszíteni a szüzességét hírdetős lánnyal, nővel?

Figyelt kérdés

Hány évesek vagytok, miért döntöttetek így?


És mennyi időre mentek, mit kértek, hogy tervezitek?


(Esetleg privibe, hogy kit néztetek)



2017. okt. 22. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én szívesen lefekszem veled ingyen is. Inkább nem, mert a hirdetőst hosszú í-vel írtad.
2017. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Ingyen?

Semmi sincs ingyen

Biztos van ott valami bibi

2017. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szívesen elveszteném.Csak nem vagyok már szűz és nem fizetek punciért.
2017. okt. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Én nem ajánlom. Akkor találkozol vele először, teljesen idegennel. Azt se tudod, milyen a személyisége, milyen múltja van. Lehet büntetett előéletű is, sok minden lehet. Arról nem beszélve, hogy naponta másik farok jár benne, biztos ilyennel akarnád? És ha valakivel szóba jön a téma, hogy kivel veszítetted el, mit mondasz neki?

De ha mindezeket már átgondoltad, mérlegelted, akkor hajrá.

2017. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! De vagy ez, vagy örökké szűz maradok. 6 nap múlva 25 vagyok.
2017. okt. 22. 17:36
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem kell siettetni,nyugi.
2017. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
de gáz vagy:D erre fogsz emlékezni egész életedben,egy prostival fogod elvesziteni akin átment már ezer ember előtted,mindig ez fog rola eszedbe jutni....grat,sokra vitted
2017. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

Én ezt 19 éves koromban csináltam. (Hogy olyan is válaszoljon, aki próbálta...)


Nem bántam meg. Azóta voltam a valóságban is két nővel, köztük az egyikkel majdnem egy éve együtt vagyok már. Szóval utána lett barátnőm. Sokat enyhített a lányokkal való ismerkedéskori feszültségen az, hogy tudtam már nem vagyok szűz.


Egy akkor 42 éves prostihoz mentem, akinek telefonban előre mondtam, hogy szűz vagyok. (Mindig is bírtam a MILF-eket, idősebb nőket) (Persze a saját korosztályom is)

-Azért döntöttem így, mert 13-14 éves korom óta vágytam a szerelemre, fizikai intimitásra és szexre és hiába voltam szerelmes több lányba és próbálkoztam sokszor, mindig elutasítást kaptam előtte. És úgy voltam, hogy akkor legalább pénzt fizetve a háromból az utóbbi kettőt megkapom.

-1 órát kértem, amiben max 2 élvezés volt benne részemre. Kölcsönös orál volt gumi nélkül, plusz dugás gumiba élvezéssel. Csak misszionáriusban csináltuk. Mivel nem vagyok ronda és tiszta, higiénikus is vagyok, ezért csók is volt végig.

23/f

2017. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Hamarosan megyek, most emelték a fizumat 250-re, ez se túl sok... de legalább úgy érzem nem a kaja elől veszem el a pénzt :D


29F

Már nagyon nagyon régóta tervezem. Évek óta csak tervezem de a sok visszahúzó morális érvekkel recskázó kommentek miatt nem mertem elmenni. Csak nem jött a csoda. Hamarosan 30 leszek és elegem van már.

2017. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Egész pontosan mikor mész? Lehet megvárom a tapasztalataidat...
2017. okt. 22. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!