Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még szűz vagyok, de volt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még szűz vagyok, de volt egy szexálmom és valami eszméletlen orgazmusban volt részem. Akiknek volt ilyenben részük azok megtudják mondani, hogy esetleg az, amit akkor éreztem hasonlít egy igazi szex közben átélt orgazmushoz?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 00:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz érezni kéne, hogy mit életél át álmodban.
2017. okt. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Igazából jobb, mint élőben, mert az álmodban felszabadult vagy, semmi kínos dolog, semmi gátlás, minden olyan könnyű és nem bánt senki. Jó érzés álmodni.
2017. okt. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehetséges. A szüzességem elvesztése előtti, és utáni időszakban is voltak (vannak) erotikus álmaim, és az érzés ugyanaz, csak az első szex után közelebb állnak az álomképek egy valódi orgazmushoz.
2017. okt. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%

Nyolcadik Edgárnak találó lehet a neve (Vinegar=ecet), ha a partner nélküli erotikus álomról ezek jutnak eszébe...

A szerelmi kapcsolatban mindaz megvalósul, amit írt, és még több!

2017. okt. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Az a különbség hogy ha igaziból történik jobb esetben nem úgy térsz magadhoz hogy úszol a gciben.
2017. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha lány vagy akkor pont hogy igen :D
2017. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt szűzként 1-2 éjszakai orgazmusom, persze az ember nem emlékszik 100% mindenre felkelés után, de nagyon valósnak tűnt. Az, hogy mennyire hasonló az igazihoz? Azt mondanám, kicsit.

Maga a szuper érzés ami a csúcsra juttat picit hasonlít, hiszen annyira érzékeny ott lent minden, hogy bármi jól esik és nem igazán tudsz különbséget tenni a tapintások között már.

Viszont az oda vezető út az cseppet sem hasonlít az eddigi elgondolásaidhoz.

Szóval az orgazmus hasonló, minden más nem.

2017. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, nekem is volt már nedves álmom, még a hüvelyi összehúzódásokat is éreztem.
2017. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#4


Hát lehet így van, sosem voltam szerelmes. Arra a kevés szexuális jellegű élményemből eddig nem az jött le, hogy valóban olyan nagy elsöprő dolog lenne, messze alulmúlta a várakozásaimat. Mondjuk a csókolózás is, a könyvek nagyon szép dolognak festik le, hát a valóságban inkább volt olyan esetlenül kínos. Igaz a gátlásaim miatt nem tudok felszabadultan viselkedni, vagy nem gondolkodni.

2017. okt. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2017. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!