Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnatok mondani par rocker...

Tudnatok mondani par rocker cuccokat? (amik persze talalnak egymassal, ertitek mire gondolok?! ) esetleg milyen oltozekek vannak? (nem menonek akarok tunni, hanem szeretnek ugy oltozni, mint egy igazi rocker. ) szoval?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
12%
Acelbetetes bakancs, szakadt fekete farmer vagy pvc nadrag, halaljelenetes felso, pvc dzseki, szegecses csuklovedo, fekete koromlakk.
2017. márc. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Talán értenénk, ha megtanultál volna rendesen magyarul...
2017. márc. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi rocker úgy öltözik, ahogy szeretne.;)
2017. márc. 16. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Bomber dzseki, terepgatya, acélbetétes/katonai bakancs, töltényöv, zenekaros felsők, szögecses karkötők, hullasmink, de kinek mi...
2017. márc. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

A modern fiatalság menőnek akar öltözni...


...eközben én:

[link]



:(

2017. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy rocker nem azért rocker mert úgy öltözik. Ugyan ez igaz a metálosokra punkokra gothokra stb...


Akkor leszel igazi rocker ha hallgatod és szereted az adott zenei műfajt.


A rockeres külső amúgy is csak egy klisé. Csak akkor öltöz így ha tényleg így éreznéd magadat a legjobban, és ne azért, hogy mindenki levágja, hogy hű mekkora rocker/metálos vagy.


Pl én nem azért hordok csak feketét, 20 soros acélbetétes bakancsot és bőrkabátot meg zenekaros polókat mert nagyon rockernek akarok tünni, hanem mert ebben érzem jól magamat.

Pl kifejezetten nyomorultúl érezném magamat valami világos szinű kisruhában, mert nem az én világom és nem azért mert akkora kemény metálos arc vagyok.

Amikor még nem hallgattam metált akkor sem hordtam nagyon szines cuccokat.

A bandás polók pedig olyanok, hogy imádom az adott bandák zenéjét és azért hordom.

Ha mondjuk lenne olyan poló amin a kedvenc festményem vagy a kedvenc könyvemnek a boritója vagy a könyvből egy idézet lenne azt is hordanám.

Az acélbetétes meg praktikus ha az ember sokat jár koncertre (nem tapossák szét a lábad+nem kell félteni a cipőd pogó közben)


Amúgy szerintem elöszőr bandás polókkal kezd. De csak olyan bandákkal amiket tényleg hallgatsz.

Meg figyelgesd az együttesek tagjainak a stílusát. Az is nagyon inspiráló lehet. Én pl Tarja-tól (Nightwish) kaptam kedvet a fűző viseléshez.

2017. márc. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rocker15 válasza:
Bakker... Annyira mindegy hogy hogy öltözöl! Különben is egy rocker olyan ruhákat vesz fel amiben jól érzi magát! Lehet hogy megveszed a bakancsot, szakadt gatyát stb de az is lehet hogy nem fogod magad jól érezni benne! Velem is így volt.. Én pl mindig feketében vagyok, bandás póló, fekete nadrág (van mikor bő van mikor szűk szárú), fekete cipő (Vans), bőrdzseki... Ennyi bőven elég
2017. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 bvbgirl válasza:
Bakancs , fekete szakadt nadrág , zenekaros poló(plusz egy két kiegészítő , mondjuk pentagramos nyaklánc , bőrkarkötő stb) 15l
2017. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!