Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez is egy fétis lenne? Mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is egy fétis lenne? Mennyire tolerálják ezt a férfiak?

Figyelt kérdés

Szerintetek az milyen fétis mikor egy lány azt akarja,hogy gyerekként kezeljék és úgy közösüljenek vele?

Nincs semmi köze sem a pelenkához,sem máshoz,csak maga a gondolat vonzza,hogy "gyerekként" fekszenek le vele. Ehhez pl felvesz kislányos illetve diáklány ruhákat.



2017. okt. 23. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön a kislányos stílus,csak az életben ne legyen olyan nyafogós.
2017. okt. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Inkább tűnik szerepjátéknak, mintsem fétisnek. Fétiseik csak a férfiaknak vannak.
2017. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
2-es még hogy csak a férfiaknak vannak fétisei? :D
2017. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom ha a lány diáklányként viselkedik szex közben.
2017. okt. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne! F.
2017. okt. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is tetszene :) írj
2017. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha nagyon be akarod kategorizálni, akkor én DD/LG-nek mondanám. Ennek vannak "fokozatai",van, aki a kapcsolatban is olyan mint egy kisgyerek, cumizik, pelenkát hord stb. és van aki olyan mint te, hogy csak szex közben szereti, ha így kezelik. Én is szeretem ezt, sőt, csak akkor tudom élvezni a szexet, ha ez megvalósul (ettől lesz fétis a fétis :D)

Viszont én alapból is szeretek néha kislányos ruhákat hordani, szeretek cumizni is, de csak olyan emberek között nyilván, akik ezt tolerálják.

Az idősebb pasik ezt imádni szokták, főleg, ha fiatal/fiatalos is vagy:) csak ha valakinek el akarod mondani, óvatosan, tapintatosan vezesd fel, mert lehet, hogy érzékenyen érinti az ilyesmi. Találkoztam már ilyennel is. De a férfiak nagy része imádja, és azt vettem észre, hogy a legtöbbjüket nagyon izgatja, ha apucinak szólítod őket szex közben. Remélem, tudtam segíteni :)

2017. okt. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
97%

Nekem kimondottan bejön. Az a baj a lányok nagy része ugyanúgy nem vevő erre, mint a pasiké :D.


23/F

2017. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!